Krásne apartmány s úžasným výhľadom na more

Referenčné číslo: TM16703
Krajina: Španielsko
Región: Costa Blanca
Mesto: Torrevieja
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 100.00 m2
 
Cena:
470.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Prvá línia pri mori, moderná architektúra

Ponúkané apartmány sa nachádzajú v novom developerskom projekte neďaleko jednej z najkrajších pláží v Alicante. Projekt ponúka veľmi komfortné bývanie, majitelia apartmánov budú mať možnosť využívať všetko vybavenie zahŕňajúce napríklad dva luxusné bazény s vyhrievaním, vírivky, telocvičňu alebo kurty na tenis. Ďalej sa tu budú nachádzať turecké kúpele a fínske sauny. Celá rezidencia bude pokrytá Wi-Fi sieťou.

Obytná plocha apartmánov má výmeru 62 až 90 metrov štvorcových. Na výber je z niekoľkých typov apartmánov - od menších, dvojizbových po luxusné rezidencie s priestrannými terasami s nádherným výhľadom na more. Na prianie je možné apartmány zariadiť nábytkom. Všetky apartmány disponujú priestrannými terasami orientovanými smerom k moru, väčšina z nich má ešte ďalšiu terasu, aby ste si mohli užívať slnko naozaj po celý deň. Apartmány sú vybavené klimatizáciou. Ku každému apartmánu patrí parkovacie miesto v podzemnej garáži, ktoré je zahrnuté v cene.

Pláže sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti projektu, tri známe golfové ihriská sú tiež neďaleko. Miesto je tak ideálne pre trávenie Vašej dovolenky.

Projekt sa stavia v dvoch fázach. Prvá fáza apartmánov je už dokončená. Apartmán si môžete ihneď prevziať. Druhá fáza bude dokončená v máji 2016.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám odpovieme ďalšie otázky, či zabezpečíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 880 075 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: