Moderné apartmány vo vynikajúcej lokalite s dlhou letnou sezónou

Referenčné číslo: TM16792
Krajina: Španielsko
Región: Costa de Almeria
Mesto: Pulpí
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 67.00 m2 - 186.00 m2
 
Cena:
95.800 € - 356.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Letná sezóna od mája do októbra, piesočná pláž, prvá línia pri mori

Ponúkané apartmány sa nachádzajú v modernom rezorte situovanom vo vyhľadávanej lokalite na pobreží Stredozemného mora. Tento rezort ponúka okrem iného napríklad štyri bazény (jeden z nich je vyhrievaný), vírivky, bazény pre deti, detské ihriská, tenisové kurty a krásnu záhradu ideálnu pre relaxáciu. Z ďalšieho vybavenia je možné spomenúť napríklad Wi-Fi pripojenie v celom areáli.

Môžete si vybrať z niekoľkých druhov apartmánov - obytná plocha má výmeru od 67 do 184 metrov štvorcových a pozostáva z obývacej izby, kuchyne, kúpeľne (kúpeľní), komory, priestoru pre práčku a 1 - 3 spální. Apartmány na prízemí ponúkajú odpočinok na súkromnej záhradke, apartmány na prvom poschodí zasa disponujú terasou a navyše strešnou terasou, ktorá je vybavená sprchou a BBQ, takže láka nielen na opaľovanie, ale i na posedenie s priateľmi. Vstup na štandardnú terasu či záhradu vedie z obývacej izby a podľa situovania apartmánu v rámci komplexu ponúka výhľad na more, na bazén alebo do ulice. Všetky priestory sú klimatizované. Klimatizácia je už zahrnutá v cene. Parkovacie miesto a vybavenie apartmánov je už tiež zahrnuté v cene.

Komplex sa stavia v troch fázach. Prvé dve fázy výstavby sú už dokončené a apartmány sú pripravené na okamžité prevzatie. Tretia fáza sa staví a bude dokončená v júni 2016.

V bezprostrednej blízkosti rezortu sa nachádza piesočná pláž, 700 m od komplexu je menšie mesto s mnohými reštauráciami, barmi a pod. Priamo pri komplexe bude otvorené nové menšie komerčné centrum, kde nájdete aj niekoľko obchodov a reštaurácií.

Milovníci golfu si tiež prídu na svoje - v blízkosti Vášho nového apartmánu sa nachádza golfové ihrisko - cca 5 km.

Máte radi slnko a teplo? Potom neváhajte a dohodnite si prehliadku tejto nehnuteľnosti. Letná sezóna v tejto oblasti trvá od mája do októbra!

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám odpovieme ďalšie otázky, či zabezpečíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 880 075 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: