Ski in ski out projekt v obľúbenom stredisku Tauplitz

Referenčné číslo: SH19328
Krajina: Rakúsko
Región: Tauplitz
Mesto: Tauplitz
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 57.75 m2
 
Cena:
231.675 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Ski in/ski out projekt! Štatút voľnočasového bývania!

V obľúbenom lyžiarskom stredisku vzniká nový rezidenčný projekt s 10 apartmánmi. A čo viac, leží priamo na zjazdovke! Lyže môžete nasadiť teda priamo pred domom a vyzuť ich po svojom návrate. Lyžovanie si môžete užívať od prvej do poslednej minúty.

Apartmány majú navyše vzácny štatút voľnočasového bývania, čo znamená, že ich môžete, ale nemusíte prenajímať. Záleží len na Vás, či preferujete získavanie príjmu z prenájmu, alebo či si radšej ponecháte užívanie apartmánu len pre seba a svojich známych.

Apartmány sú určené pre 4 osoby. Každý apartmán disponuje podlahovým vykurovaním. Za príplatok je možné inštalovať aj vlastnú saunu. Vďaka veľkým oknám s trojitým izolačným sklom preniká do apartmánov dostatok denného svetla. Pre dokreslenie romantickej a útulnej atmosféry je možné do apartmánov na želanie nainštalovať aj krb alebo kachľovú pec. V obývacích izbách a v spálňach podlahy pokrývajú drevené parkety, kúpeľňu, WC, kuchyňu a predsieň zase kvalitná dlažba.

K dispozícii sú parkovacie miesta v podzemnej garáži. Všetky poschodia vrátane podzemných garáží sú prepojené výťahom. Na želanie je možné aj bezbariérové prevedenie apartmánu. Ku každému apartmánu patrí komora vybavená svetlom a prípojkou na elektrinu. Samozrejmosťou sú aj balkóny orientované na južnú stranu s krásnym výhľadom na okolité hory.

Apartmán má rozlohu cca 57 m2.

V prípade ďalšieho prenájmu turistom je možné využiť aj raňajkový servis alebo polpenziu, ktorá je ponúkaná vedľajším penziónom. V prípade Vášho záujmu sa o prenájom apartmánu postará profesionálna agentúra, takže s prenájmom nebudete mať žiadne starosti. Apartmány sa prenajímajú za cenu cca 700 - 950 EUR/týždeň.

K spoločným priestorom domu patrí lyžiareň, sušič topánok a pracovný stôl pre opravu a voskovanie lyží.

Apartmánový dom bol dokončený v decembri roku 2016.

Tauplitz je horskou dedinou, ktorá je obklopená 12 atraktívnymi lyžiarskymi oblasťami - napr. Tauplitz/Bad Mitterndorf, Stoderzinken/Ski Amade, Planai/Schladming, Ramsau am Dachstein a ďalšie. Navyše sa jedná o dvojsezónný rezort, takže sa tu nebudete nudiť ani v lete, ani v zime.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 880 075 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: