Unikátne apartmány a radové domky u pláže Playa Paraiso

Referenčné číslo: TW19010
Krajina: Španielsko
Región: Costa Blanca
Mesto: Villajoyosa
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 80.35 m2 - 127.35 m2
 
Cena:
264.000 € - 620.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Prvá línia pri mori, pláž ocenená modrou vlajkou

Na krásnom pobreží Costa Blanca, ktoré sa pýši čistými dlhými plážami a azúrovým morom, ponúkame na predaj radové domy a apartmány. Sú situované v prvej línii pri mori vo Villajoyosa / Vila Joiosa s priamym prístupom na očarujúcu 1060 metrov dlhú pláž Playa Paraiso, ktorá bola ocenená modrou vlajkou. Medzinárodné letisko v Alicante je odtiaľto iba 40 km. Neďaleko sú tiež reštaurácie, bary, obchody, požičovne, zastávka autobusu a ďalšie služby. Iba 20 minút jazdy odtiaľto sa dostanete do jedného z najrýchlejšie rastúcich miest v Španielsku, do prístavného mesta Alicante.

Všetky jednotky majú dômyselne premyslené dispozície a sú postavené podľa najvyšších štandardov. Z terás sa ponúka krásny výhľad na pláž a more. Prízemné apartmány majú k dispozícii súkromné záhrady.

Štýlové objekty sú navrhnuté v stredomorskom štýle a sú obklopené rozkvitnutými záhradami a osviežujúcim bazénom. Zo záhrady môžete vstúpiť priamo na pláž Paraiso. Súčasťou komplexu sú aj podzemné garáže. V jednotkách je zabudovaná klimatizácia.

Jedná sa o novú výstavbu - prvá fáza bola už dokončená. Druhá fáza bude dokončená v júni 2015 a v novembri 2015. Novo sa ponúka aj tretia fáza tohto komplexu. Dokončenie je plánované na august 2016.

Villajoyosa ponúka úžasné prímorské promenády, ktoré majú svoje nezabudnuteľné čaro dokreslené pestrofarebnými fasádami okolitých domov. Pri prechádzke mestom narazíte na historické a umelecké centrum, kde sa môžete kochať renesančnými hradbami a opevneným gotickým kostolom l'Assumpció. Prezrieť si môžete aj múzeum čokolády. Villajoyosa je známa aj svojimi tradičnými maurskými a kresťanskými slávnosťami, ktoré Vás priblíži k španielskej histórii.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám odpovieme ďalšie otázky, či zabezpečíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 880 075 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: