Úžasná vila v prvej línii pri mori, Primošten

Referenčné číslo: PM19728
Krajina: Chorvátsko
Región: Primošten
Mesto: Primošten
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 238.00 m2
 
Cena:
980.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Dovoľujeme si Vám ponúknuť túto úžasnú vilu, ktorá sa nachádza v turisticky atraktívnej lokalite v Primoštenu. Vila je situovaná priamo na pobreží a poskytuje tak nádherný výhľad. Miesto ponúka nádherné pláže a more je tu priezračne čisté. Všetko je obklopené prekrásnou exotikou.

Obytná plocha o výmere 238 metrov štvorcových je rozdelená medzi dve podlažia. V každom poschodí je k dispozícii samostatný apartmán. Vila pozostáva zo 6 spální, obývacej izby, kuchyne a 4 kúpeľní. K vile patrí niekoľko balkónov, ktoré ponúkajú úchvatný výhľad na more.

Samozrejmosťou je tiež priestranná terasa s grilom, na ktorej si môžete usporiadať príjemné posedenie s rodinou či s priateľmi.

Vila je kompletne zariadená. Vybavenie vily zahrňuje okrem iného aj satelitný TV, kúrenie je centrálne.

K vile patrí pozemok o výmere 470 metrov štvorcových. Na pozemku sa nachádza udržiavaná záhrada, z ktorej vedie priamy prístup k moru.

Parkovanie je k dispozícii na ulici za vilou.

Vila sa nachádza v pokojnej lokalite, ktorá je obklopená nádhernou exotickou prírodou. Všetka občianska vybavenosť je vzdialená len pár minút jazdy od nehnuteľnosti. Všetky obchody, reštaurácie, bary a kaviarne sú tak ľahko dosiahnuteľné. Najbližšie letisko sa nachádza iba 45 minút jazdy od nehnuteľnosti.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 880 075 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: