3* retro hotel v Bad Mitterndorf

Referenčné číslo: SO19933
Krajina: Rakúsko
Región: Tauplitz
Mesto: Bad Mitterndorf
Typ reality: Hotel / Penzión
Investičné príležitosti
Veľkosť: 100.00 m2
 
Cena:
990.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Sme radi, že Vám môžeme ponúknuť 3* "retro" hotel. Nachádza sa v štajerskom mestečku Bad Mitterndorf v srdci Rakúska.

Hotel je navštevovaný najmä rodinami s deťmi. Súčasťou hotela je príjemná reštaurácia pre hotelových hostí, spoločenská miestnosť, sauna, vírivka, posilňovňa a úschovňa lyží. Záhrada, ktorá obklopuje hotel, ponúka priestor na relaxáciu. V hoteli je k dispozícii bazén.

Hotel sa skladá z jednolôžkových, dvojlôžkových a rodinných izieb s rozlohou 15 - 30 m2. Celkom je k dispozícii 13 izieb a 1 izba pre personál. V izbách je celkom 24 lôžok a 3 prístelky. Všetky izby sú vybavené WLAN pripojením, káblovou TV a minibarom. Väčšina izieb má balkón s výhľadom na okolité hory. Kúpeľne sú vybavené umývadlom, sprchou, toaletou, fénom apod.

Celková podlahová plocha hotela je cca 100 m2. Hotel sa skladá z pivnice, prízemia a 3 poschodí. Súčasťou hotela je garáž s rozlohou 36 m2, carport 40 m2 a vonkajší sklad o rozlohe 5 m2. Pozemok má rozlohu 3 500 m2.

Súčasní majitelia hotela ho prevádzkovali celoročne. V hoteli zatiaľ nie je výťah, majiteľ hotela má už hotový plán na jeho výstavbu.

Hotel je obklopený vysokými horami (1900 - 2350 m) a jazerami, je tak ideálnym miestom pre rodinné výlety, relaxáciu, lyžovanie, letné a zimné športy.

Bad Mitterndorf je dvojsezónni rezort a je veľmi obľúbený. V blízkosti Bad Mitterndorfu nájdete niekoľko lyžiarskych stredísk, ako napr. Tauplitz, Loser/Altaussee, Planai/Schladming atď. Na svoje si prídu aj milovníci bežiek - je pre nich pripravených cca 130 km bežeckých stôp.

V lete si môžete urobiť výlet po značených turistických cestách či cyklotrasách. Neďaleko nájdete aj niekoľko jazier, kde sa môžete v parných dňoch príjemne osviežiť - napr. Odensee, Grundlsee a Altausseer See.

K uvedenej kúpnej cene je potrebné pripočítať DPH a vedľajšie náklady spojené s kúpou nehnuteľnosti.

V prípade akýchkoľvek otázok či pre dohodnutie prehliadky hotela nás prosím kontaktujte.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: