4* apartmány pri lanovke v Neukirchene

Referenčné číslo: LB19828
Krajina: Rakúsko
Región: Kitzbühel
Mesto: Neukirchen am Grossvenediger
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 37.00 m2 - 104.00 m2
 
Cena:
342.000 € - 846.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Predstavujeme Vám nový projekt luxusných a komfortných apartmánov v atraktívnej lokalite Neukirchen am Grossvenediger. Projekt je situovaný priamo pri zjazdovke.

Projekt sa skladá zo 45 apartmánov a 8 penthousov. Ku všetkým bytom patrí záhrada, balkón alebo terasa. 4* apartmány a penthousy budú odovzdané svojim majiteľom kompletne zariadené a vybavené tak, aby ich bolo možné ihneď začať prenajímať a užívať.

Všetkým majiteľom aj hosťom budú k dispozícii služby 4* hotela, teda welness s bazénmi a saunami, fitness, priestranná hala, reštaurácia, raňajkový servis, recepcia a pod.

Ku každému apartmánu patrí 1 parkovacie miesto a ku každému penthouse 2 parkovacie miesta v podzemnej garáži, ktoré sú už zahrnuté v kúpnej cene. Ku každému apartmánu patrí komora.

Všetci hostia rezortu môžu zdarma využívať welness a fitness o rozlohe cca 770 m2. Ponorte sa do jedného z bazénov - či už vnútorného alebo toho vonkajšieho pod šírym nebom. Vyberte si jednu z 5 sáun: parnú, infračervenú, soft (menej vyhriatu) či dve klasické fínske sauny. Oddýchnite si v relaxačnej miestnosti s pohodlnými ležadlami a príjemnými svetelnými efektmi. Alebo si oddýchnite aktívne vo fitness s kardio aj posilňovacími strojmi. Môžete si tiež vychutnať uvoľňujúcu masáž. Skrátka každý si tu určite príde na svoje!

Najlepšie na dovolenke je, keď nemusíte robiť nič, čo by ste nechceli. Napríklad nemusíte variť. Preto bude súčasťou rezortu aj reštaurácia, kde môžete ochutnať tradičnú rakúsku kuchyňu aj regionálne špeciality. Pokiaľ ale varíte radi sami, samozrejme môžete. Preto je súčasťou každého apartmánu plne vybavená moderná kuchyňa. Nechýba tu samozrejme ani umývačka riadu.

V prípade záujmu môžete využiť raňajkový servis alebo si zájsť na raňajky do reštaurácie v rezorte.

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva, ale majiteľ nehnuteľnosti je povinný túto nehnuteľnosť ďalej komerčne prenajímať. Majiteľ apartmánu získava atraktívny výnos z prenájmu.

Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné niekoľko týždňov v roku. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať.

Dokončenie projektu sa predpokladá v decembri 2020.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: