4* apartmány s výhľadom na jazero a v blízkosti zjazdoviek

Referenčné číslo: AM19776
Krajina: Rakúsko
Región: Villach
Mesto: Anneheim am Ossiacher See
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 76.03 m2 - 81.45 m2
 
Cena:
334.100 € - 432.500 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

V mestečku Annenheim am Ossiacher See bude postavený 4* aparthotel. Rezidenčný komplex bude situovaný iba 250 m od jazera (k aparthoteli patrí vlastná pláž s plážovým servisom, WC) a v blízkosti stanice lanovky, ktorá Vás zavezie do výšky 2000 m k zjazdovkám lyžiarskej oblasti Gerlitzen.

Z apartmánov si budete môcť vychutnať krásny výhľad na jazero, zrúcaninu hradu Lanskron a mesto Villach. K dispozícii je 28 kvalitne vybavených apartmánov s rozlohou 56 - 87 m2 a veľkými terasami, poprípade záhradami. K dispozícii je 13 parkovacích miest v podzemnej garáži, 7 zastrešených parkovacích miest a ďalších 21 parkovacích miest vonku.

Súčasťou rezortu je herňa pre deti a lyžiareň.

Apartmány je možné užívať ako tzv. čistú investíciu pre uloženie Vašich finančných prostriedkov (v tomto prípade môžete apartmán ísť niekoľkokrát ročne navštíviť a po zvyšok roka ho nechať prázdny) alebo ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho prenájmu. V čase svojej neprítomnosti bude Váš apartmán turisticky prenajímaný profesionálnou agentúrou, čo pre Vás znamená atraktívne príjmy z prenájmu.

Výstavba apartmánov sa už začala a dokončenie sa predpokladá na december 2019.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: