Apartmán v 51. poschodí D1 Tower v Dubaji

Referenčné číslo: SO19098
Krajina: Dubai/SAE
Mesto: Dubaj
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 164.59 m2
 
Cena:
3.550.000 AED (EUR, USD, CHF, AED) Orientačný prevod z AED

Nezáväzný dopyt

D1 čiže Dubaj č. 1 je 284 metrov vysoká obytná budova s 80 poschodiami. D1 Tower susedí s luxusným rezortom Palazzo Versace a v blízkosti sa nachádza aj golfový klub. Výstavba D1 Tower je jedným z významných dubajských projektov, ktorý bol realizovaný u dubajskej zátoky (tzv. Dubai Creek) v Culture Village a ponúka úžasné výhľady na zátoku aj na okolitú púšť. Táto časť mesta je charakteristická otvorenými priestormi, dláždenými chodníky a mosty, navštíviť môžete napríklad múzeum alebo lodenicu s tradičnými plachetnicami dhau. Neďaleko od Culture Village stojí most Business Bay Crossing, ktorý spája starú a novú časť Dubaja a umožňuje rýchle a jednoduché spojenie s letiskom aj komplexom Festival City.

Súčasťou mrakodrapu je súkromné kino, krytý bazén, sauna aj posilňovňa, čím však výčet nekončí. Vonku je k dispozícii vonkajší bazén, upravené záhrady a k prechádzkam nabáda promenáda pozdĺž zátoky. Vrátnik, údržbár i upratovacia služba sú v budove k dispozícii 24 hodín denne.

Ako inšpirácia pre vzhľad tejto úchvatnej a architektonicky významnej budovy slúžili tradičné rybárske siete, materiály a trámová konštrukcia pripomínajú arabské plachetnice. Mrakodrap je tak spojením bohatej kultúry a dedičstva Blízkeho východu so súčasnou technológiou, kvalitou a modernosťou. Dokončovacie práce na projekte sú na veľmi vysokej úrovni. Bytové jednotky sú priestranné a vďaka veľkým oknám tiež presvetlené. Každá jednotka je vybavená kvalitnými spotrebičmi a posledné úpravy interiérov boli vykonávané s veľkou starostlivosťou.

Ponúkaný apartmán s výhľadom na Dubai Creek a more sa nachádza v 51. poschodí. K apartmánu patrí jedno parkovacie miesto, využiť môžete aj parkovacie služby. V apartmáne sú dve spálne, súčasťou je aj priestranný balkón s veľkosťou necelých 13 m2. Obytná plocha má výmeru 164,59 m2. Pre prípadných záujemcov je možné zaistiť prehliadku apartmánu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: