Apartmán v lukratívnej časti mesta priamo za Budínským hradom, Budapešť

Referenčné číslo: EN19705
Krajina: Maďarsko
Mesto: Budapešť
Typ reality: Byt/Apartmán
Veľkosť: 40.00 m2
 
Cena:
94.869 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza v lukratívnej časti mesta priamo za Budínským hradom v Budapešti. V okolí nájdete nespočetné množstvo reštaurácií, barov, parkov, pamiatok a kultúrneho vyžitia.

Apartmán sa nachádza v trojposchodovej budove so 14 bytmi. Obytná plocha o výmere 40 metrov štvorcových zahŕňa obývaciu izbu, spálňu, kuchyňu a kúpeľňu.

Apartmán je po kompletnej rekonštrukcii, je teda v perfektnom stave a nevyžaduje v dohľadnej dobe žiadne dodatočné investície. Apartmán je zariadený moderným nábytkom, kuchyňa disponuje novými spotrebičmi.

Nehnuteľnosť je vhodná jak pre investorov, tak aj ako prázdninové sídlo.

V prípade kúpy nehnuteľnosti na investíciu môžete využiť služby nastavenej agentúry, ktorá zabezpečuje krátkodobé (u niektorých typov nehnuteľností iba dlhodobé) prenájmy týchto apartmánov na základe reálnych obsadeností.

Budapešť navštívi niekoľko miliónov turistov ročne, ktorí preferujú ubytovanie v luxusných apartmánoch v centre mesta. Apartmány sa prenajímajú celoročne na rozdiel od nehnuteľností v horách alebo pri mori, kde sa prenájom sústreďuje na zimnú alebo letnú sezónu. Tým pádom je možné dosiahnuť vyššieho ročného príjmu z prenájmu.

Nenechajte si ujsť túto výnimočnú investičnú príležitosť! Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Budapešti.

Kúpna cena bude splatná v HUF.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +420 733 532 291 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: