Apartmánový dom 100 metrov od zjazdovky, Nassfeld

Referenčné číslo: SO19097
Krajina: Rakúsko
Región: Nassfeld/Hermagor
Mesto: Nassfeld
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 259.00 m2
 
Cena:
Pôvodná cena:
778.000 €
820.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Ponúkame apartmánový dom v obľúbenej oblasti Nassfeld, Hermagor. Táto lokalita je obľúbená a hojne navštevovaná ako v zime, tak v lete. V zime si môžete užívať lyžovanie v top stredisku Nassfeld, kde je 130 km zjazdoviek rôznych obtiažností. Milovníkom ostatných zimných športov je k dispozícii areál s cca 15 km upravených bežeckých stôp a 50 kilometrovej trasy v 10 km vzdialenom stredisku. Obľúbené je tiež korčuľovanie na zamrznutých jazerách Presseger See a Weissen See. V lete je v oblasti pestrá ponuka cyklistických trás, lanové centrum, tenis, raftovanie, surfovanie, bobová dráha, turistické trasy s možnosťou využitia lanoviek, ktoré sú v prevádzke aj v lete. V horúcich letných dňoch iste uvítate možnosť kúpania v jazere Presseger See, kde je teplota vody až 26 stupňov. Súčasťou je detské kúpalisko a zábavný park. Na všetko sa ponúkajú zľavové karty, ktoré sú platné v celej oblasti Nassfeldu.

Nehnuteľnosť sa nachádza iba 100 metrov od zjazdovky priamo vo Skiarena Nassfeld v nadmorskej výške 1 420 mnm. Na lyžiach sa zo zjazdovky dostanete až k domu. Zastavaná plocha činí 259 m2 a pozemok je o veľkosti 450 m2. Dom má 8 apartmánov, kde je možné ubytovať až 30 osôb. V prízemí sa nachádzajú 2 apartmány, z ktorých jeden slúži v súčasnej dobe ako služobný byt. V prvom poschodí sú 3 apartmány, v druhom poschodí sú ďalšie 2 apartmány a v podkroví je jeden apartmán.

Súčasťou domu sú:

* 3 garáže (cca 80 m2). Jedna garáž je prestavaná na bar / spoločenskú miestnosť.

* Veľká terasa (80 m2) pre športové aktivity a odpočinok (vybavená bránkami na futbal, basketbalovým košom, trampolínou)

* Kotolňa s úložným priestorom

* Lyžiareň s vyhrievaním na topánky, miestnosť pre servis lyží

* Malý sklad s dielňou na prvom poschodí pod strechou

K dispozícii je parkovisko pre 8-9 áut pred domom na spevnenej ploche. Za domom je upravený priestor na grilovanie. O dom sa celoročne stará správca.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: