Apartmánový rezort len 200 metrov od mora

Referenčné číslo: MB19927
Krajina: Chorvátsko
Región: Šibenik
Mesto: Sovlje
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 90.91 m2 - 94.12 m2
 
Cena:
234.093 € - 242.359 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Predstavujeme nový apartmánový rezort na pobreží Jadranu iba 200 metrov od mora. K apartmánom patria 2 bazény a udržiavaná záhrada. Predávajú sa vrátane kompletného vybavenia. V prípade záujmu je možné nechať apartmány prenajímať a získavať zmluvne garantovaný príjem z prenájmu 5 %.

Umiestnenie rezortu

Rezort sa nachádza v Sovlje, mestečku Šibenicko-kninskej župy na pobreží Jadranského mora v Chorvátsku. Sovlje sa nachádza neďaleko Tribunji, živej a turisticky obľúbenej destinácie v blízkosti svetovo preslávených národných parkov Krka, Kornati, prírodného parku Vranské Jazero a ďalších. Milovníkov kultúry a histórie poteší blízkosť miest Vodice, Šibenik a Skradin. Oblasť ponúka typické stredomorské podnebie s horúcimi a suchými letami a miernymi a vlhkými zimami.

Dobrá dostupnosť

Sovlje je umiestnené medzi Zadarom a Splitom, mestami s medzinárodnými letiskami, ktoré ponúkajú spojenie z mnohých európskych miest. Obe letiská sú približne hodinu jazdy autom od Sovjle.

Pre tých, ktorí preferujú cestovanie autom - celková vzdialenosť z Bratislavy je 712 km a zaberie približne 7 hodiny jazdy.

Nové apartmány pri mori

Nový rezort celkom 42 luxusných apartmánov sa nachádza iba 200 metrov od mora. Jedná sa o bezpečné, pokojné a tiché miesto, obklopené väčšinou rodinnými a rekreačnými domami. Prvou fázou projektu je rekonštrukcia troch existujúcich budov s 15 apartmánmi a pivničnými priestormi vrátane vonkajšieho bazéna. Druhá fáza zahŕňa 5 nových rezidenčných budov so strešnými záhradami, predstavujúcimi súkromné oázy s výhľadom na more. Nové budovy zahŕňajú aj podzemné garáže a bazén.

Prémiový interiérový dizajn

Prémiové interiéry sú charakteristické rozdelením na dve zóny. Prvá, otvorená zóna, zahŕňa obývaciu izbu, jedáleň, kuchyňu, vstupný priestor a lodžiu. Druhá, privátna zóna, pozostáva z 3 spální s kúpeľňou a toaletou. Renovované pivničné priestory ponúkajú spoločné miestnosti pre majiteľov vhodné pre fitness, herňu, TV miestnosť, masáže či saunu.

Bezpečná realitná investícia

Apartmány majú zaistený servis správy a ďalšieho prenájmu. V prípade kúpy za účelom investície je ponúkaný zmluvne garantovaný príjem z prenájmu 5 % z kúpnej ceny bez DPH. Tento príjem je pred odpočítaním prevádzkových nákladov a pred zdanením. Ďalší prenájom však nie je podmienkou kúpy. Apartmány môžete užívať iba pre seba a svoju rodinu ako druhý domov kedykoľvek v roku. Spoločnosť pôsobiaca v turistickom ruchu v Chorvátsku už niekoľko rokov, ponúka kompletný facility management, marketing a servis pre hostí. Bez starostí pre majiteľa.

Termín výstavby

Prvá fáza výstavby (15 apartmánov) bude dokončená v roku 2019.

Očakávané dokončenie druhej fázy výstavby (27 apartmánov) je v roku 2020/2021.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Chorvátsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: