Apartmány a radové domy pri mori a golfu

Referenčné číslo: LH19457
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Alcaidesa
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 113.76 m2 - 149.22 m2
 
Cena:
171.000 € - 273.800 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Jedinečná ponuka nehnuteľností v exkluzívnej lokalite na pobreží Costa del Sol, kde po celý rok vládne príjemné počasie. Komplex sa nachádza kúsok od mesta San Roque, len 15 minút od Gibraltáru, a predovšetkým iba 500 metrov od pláže. V bezprostrednej blízkosti nájdete dve golfové ihriská aj všetku občiansku vybavenosť.

Projekt pozostáva z luxusných bytov a radových domov, z ktorých na vás dýchne špecifická atmosféra Andalúzie. V interiéroch aj v spoločných priestoroch je na prvom mieste vysoká kvalita. K príjemnej atmosfére prispievajú spoločné záhrady a bazény, čerešničkou na torte je len niekoľko minút vzdialená pláž, ktorú omýva Stredozemné more. Terasy ponúkajú skvelý výhľad na široké okolie.

Ponúkané byty s dvoma alebo troma spálňami sa vyznačujú mramorovými podlahami, bezpečnostnými dverami, klimatizáciou a vstavanými skriňami. Kuchyne sú vybavené; v jednej kúpeľni je vaňa a v druhej sprchovací kút. Byty na prvom poschodí majú balkón a veľkú strešnú terasu. Byt je možné zakúpiť zariadený.

V prípade záujmu je možné nehnuteľnosť prenajať a získať tak atraktívny príjem z prenájmu.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: