Apartmány a radové domy v blízkosti mora

Referenčné číslo: AL13621
Krajina: Španielsko
Región: Costa Calida
Mesto: Villaricos
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 56.00 m2 - 138.00 m2
 
Cena:
125.000 € - 199.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Dovoľujeme si Vám ponúknuť komplex apartmánov a radových domov, ktorý predstavuje unikátnu príležitosť pre vytvorenie Vášho letného rekreačného sídla v srdci očarujúcej tradičnej rybárskej dedinky Villaricos. Resort je umiestnený naproti malému prístavu Esperanza Harbour.

Majitelia môžu využívať spoločné záhrady a osviežujúci bazén. V súčasnej dobe sa v komplexe ponúkajú apartmány a radové domy s 2 - 4 spálňami s úžasnými strešnými terasami. K nehnuteľnostiam patrí parkovacie miesto v podzemnej garáži. 

Villaricos je malá tradičná rybárska dedinka, ktorá sa rozkladá medzi Sierra Almagrera a morom. Je obklopená piesočnatou plážou Castillo a riekou Almanzora.

V dedine nájdete mnoho barov, rybárskych prístavov, kvalitných reštaurácií, miestne obchody a tradičný nedeľný trh. V mieste je krásna piesočnatá pláž s plážovým barom.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám odpovieme ďalšie otázky, či zabezpečíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: