Apartmány či celý apartmánový dom v najkrajšej časti Chorvátska

Referenčné číslo: SO19888
Krajina: Chorvátsko
Región: Pelješac
Mesto: Orebič
Typ reality: Byt/Apartmán
Hotel / Penzión
Investičné príležitosti
Veľkosť: 89.07 m2 - 434.54 m2
 
Cena:
178.000 € - 979.500 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Dom sa nachádza v najkrajšej časti Chorvátska, v Južnej Dalmácii v Orebič. Toto malé a pokojné mestečko s bohatou vegetáciou a krásnymi horami sa nachádza na polostrove Pelješac, naproti mestu Korčula.

Tento apartmánový dom so 4 apartmánmi bol postavený na celoročné bývanie, má dobrú tepelnú izoláciu, kúrenie a chladenie. Nachádza sa v blízkosti centra a prístavu, iba 60 metrov od mora. Vďaka umiestneniu na konci tichej slepej uličky, zaručuje pokoj a súkromie. Dom ponúka otvorený výhľad na more a na horu Sveti Ilja (1000 m n.m.). Na pozemku sa nachádza 6 súkromných parkovacích miest (6 x 20 metrov). Každý apartmán má vlastný elektromer, vodomer a telefónnu prípojku.

Premyslený dizajn, profesionálne prevedenie a použitie kvalitných materiálov - to sú hlavné prednosti budovy. Domy boli postavené na svahovitom pozemku, ktorý je orientovaný na juh, takže nádherná panoráma je zaručená. Vďaka svojej polohe na polostrove je vzduch po celý rok čistý a bez peľu. Bývanie v Orebič je tak po celý rok veľmi príjemným a nezabudnuteľným zážitkom. Z veľkých terás sa skrýva nádherný výhľad na "nekonečné" Jadranské more.

Nehnuteľnosť je vhodná tiež na investíciu. Očakáva sa, že hodnota nehnuteľnosti v priebehu 1 - 2 rokov vzrastie, vďaka mostu Pelješac, ktorý výrazne skráti cestu do tejto oblasti. Nehnuteľnosti v tejto oblasti sú celoročne dobre prenajímané.

K dispozícii sú jednotlivé apartmány, polovica apartmánového domu alebo celý apartmánový dom.

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás prosím pre viac informácií.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: