Apartmány s krásnym výhľadom, Bad Gastein

Referenčné číslo: GI8144
Krajina: Rakúsko
Región: Gastein
Mesto: Bad Gastein
Typ reality: Byt/Apartmán
Investičné príležitosti
Veľkosť: 70.00 m2 - 135.00 m2
 
Cena:
289.000 € - 995.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Nový apartmánový projekt s výnimočnou polohou vo vyhlásenom stredisku Bad Gastein.
Apartmány sú určené na ďalší prenájom, dcérska firma developera projektu zaisťuje kompletný servis so správou objektu a ďalšieho prenájmu.


Objekt s celkom 26 apartmánmi sa nachádza v blízkosti zjazdoviek a hlavnej gondoly. V pešej vzdialenosti sú tenisové kurty, obchody a reštaurácie. Centrum a golfové ihrisko sú dostupné do 5 minút. Objekt je umiestnený priamo pri vodopáde a poskytuje krásny výhľad do údolia a na Bad Gastein. V prízemí je recepcia a reštaurácia s terasou.
Apartmány sa predávajú vrátane kvalitného zariadenia a nábytku. Ku každému apartmánu patrí pivnica a garážové miesto. Vzhľadom na ďalšie komerčné využitie apartmánu kupujúci neplatí DPH z kúpnej ceny. Bad Gastein je vyhlásené zimné stredisko s kvalitnou ponukou zjazdoviek a moderného lanovkového vybavenia. Zároveň ide o obľúbené kúpeľné centrum a v lete je vyhľadávané kvôli golfovému ihrisku priamo v Bad Gasteine.

 

Ku kúpnej cene sa pripočítavajú len zákonom stanovené poplatky (daň z prevodu nehnuteľnosti a poplatok za vloženie nehnuteľnosti), realitná provízia a odmena notárovi.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: