Apartmány s prepychovým výhľadom v olympijskom regióne

Referenčné číslo: MR19775
Krajina: Rakúsko
Región: Seefeld in Tirol
Mesto: Moesern
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 66.00 m2 - 134.00 m2
 
Cena:
277.000 € - 774.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Chcete vlastniť nový apartmán s prekrásnym výhľadom? Prajete si investovať do projektu, ktorý stavia renomovaný developer? Chcete získať atraktívny príjem z prenájmu a využívať apartmán len niekoľko týždňov v roku? Potom ste tu správne!

V exkluzívnom zastúpení developera pre Slovensko Vám ponúkame nový projekt apartmánov v mestečku Mösern v blízkosti známeho tirolského strediska Seefeld in Tirol. Mösern je situovaný na slnečnom mieste v centrálnej časti Tirolska v nadmorskej výške 1 245 m. Z miesta, kde bude situovaný nový projekt, si môžete vychutnať nádherný výhľad na údolie rieky Inn a na okolité hory. Priamo v mestečku Mösern je niekoľko obchodov a reštaurácií. Neďaleko je hlavné mesto spolkovej krajiny Tirolsko - Innsbruck. Mesto Seefeld in Tirol so širokou ponukou obchodov, reštaurácií, barov a pod. je vzdialené 3 km.

Olympijský región Seefeld Vás láka k aktívnej dovolenke v lete aj v zime. Perfektne upravené bežkárske trate na klasiku aj korčuľovanie na Vás čakajú doslova predo dvermi. V roku 2019 sa tu budú konať Majstrovstvá sveta v behu na lyžiach FIS Nordische Ski - WM 2019. Neďaleko rezortu sa nachádza jazero Moserer See, ktoré je jedným z najteplejších jazier v Tirolsku a dá sa v ňom v lete kúpať.

Nový projekt číta 39 apartmánov. Vďaka skvelej vyvýšenej polohe a šikovnosti architekta ponúkajú takmer všetky apartmány dychberúci výhľad do údolia rieky Inn a na okolité hory.

V komplexe bude k dispozícii recepcia, reštaurácia s vyhliadkovou terasou, fitness a wellness s infinity bazénom. Apartmány sa predávajú kompletne zariadené a vybavené. Ku každému apartmánu patrí parkovacie miesto v podzemnej garáži.

Developer kladie dôraz na použitie kvalitných materiálov. Jeho architektonický štýl vyniká vkusnou kombináciou moderných prvkov a tradičného alpského štýlu s využitím mnohých prírodných prvkov.

Začatie výstavby sa očakáva na jar roku 2019. Dokončenie celého komplexu je plánované na zimnú sezónu 2019/2020, či na jar 2020.

Apartmány sú určené ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho prenájmu. V čase, keď apartmán nebudete využívať, bude prenajatý turistom a vy tak získate atraktívny príjem z prenájmu. O prenájom sa postará profesionálna agentúra, tzn. že pre Vás nevzniknú takmer žiadne dodatočné starosti. Predpokladaný výnos pred zdanením a po odpočítaní prevádzkových nákladov dosahuje v závislosti od typu apartmánu až cca 4,52% v prvom roku užívania. V ďalších rokoch sa očakáva zvyšovanie príjmov z prenájmu.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 880 075 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: