Apartmány u brán najväčšieho lyžiarskeho údolia sveta

Referenčné číslo: CA19981
Krajina: Rakúsko
Región: Zillertal/Hintertux
Mesto: Fügen
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 38.51 m2 - 78.47 m2
 
Cena:
285.000 € - 569.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu

Moderná tirolská architektúra, tradičné prírodné materiály, nádherné výhľady a maximálne súkromie. Predstavujeme nové apartmány na najvyššej úrovni v prestížnom Fügenu. Ten tvorí pomyselnú bránu do Zillertalského údolia, najaktívnejšieho a najväčšieho lyžiarskeho údolia sveta. Investujte a získavajte príjmy z prenájmu až 5,08 % ročne.


Prednosti rezortu

  • Zillertal, najaktívnejšie a najväčšie lyžiarske údolie sveta
  • 3 minúty od lanovky Spieljochbahn
  • 4 minúty od termálnych kúpeľov Erlebnistherme Zillertal
  • 50 minút od ľadovca Hintertux s celoročnou prevádzkou
  • Exkluzívne wellness so saunami a bazénom priamo v rezorte
  • Výnosy z prenájmu až 5,08 % p. a.
  • Cena od 285 000 EUR bez DPH vrátane nábytku a parkovacieho miesta
  • Kompletný servis správy a ďalšieho prenájmu.
  • Kupujúci platí kúpnu cenu bez DPH.
  • Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Zillertal

Zillertal je právom nazývaný Najaktívnejším údolím na svete. Každý výlet tu predstavuje nezabudnuteľný zážitok, výhľady na okolité alpské velikány berú dych, dobrodružstvo čaká na každom rohu a pôžitky tu nepoznajú hraníc. Optimálna nadmorská výška medzi 500 a 3 250 metrami predstavuje garanciu snehu od októbra až do mája. Prestíž zaisťuje regiónu aj ľadovec Hintertux, ktorý je jediným celoročným lyžiarskym strediskom v Rakúsku. Užite si všetko, čo Zillertal ponúka.


Fügen v zime

Ponúkané apartmány sa nachádzajú v obci Fügen. Tá predstavuje pomyselnú bránu do celého Zillertalského údolia. So svojimi 3 700 obyvateľmi je najväčším mestom regiónu. Lanovka Spieljochbahn vás vyvezie z mesta až do lyžiarskej oblasti s najdlhším zasneženým svahom v Zillertalu. Bezplatnými skibusmi sa ľahko dostanete k lanovkám oblasti Hochfügen - Hochzillertal so svahmi siahajúcimi až k 2 500 m. n. m. Zimné radováky si môžete užívať až na 100 km zjazdoviek obsluhovaných 47 vlekmi. Okrem toho tu nájdete bežecké trasy, zimné turistické chodníky, sánkarske dráhy aj klzisko.


Fügen v lete

V lete sa vydajte po niektorej z okúzľujúcich turistických trás, ktorých je tu neuveriteľných 400 km. Na milovníkov horskej cyklistiky čaká až 250 km cyklotrás. Rodiny s deťmi najčastejšie mieria na zážitkovú horu Spieljoch s radom aktivít vrátane parku vodných hier, chodníky bosou nohou a ďalších. V horúcich letných dňoch oceníte veľa vonkajších kúpalísk a čistých horských jazier. Iba 4 minúty od rezortu sú aj úžasné termálne kúpele Erlebnistherme Zillertal. Pre golfistov je pripravené 18 jamkové ihrisko s úžasnými výhľadmi. Horolezci môžu pokoriť rad odporúčaných vrcholov, alebo trénovať zručnosť v krytom lezeckom centre. Odvážni návštevníci môžu vyskúšať veľkolepú lanovú dráhu v Zillertal Adventure Park. Ponuka aktivít je tu skutočne takmer nekonečná.


Apartmány na kúpu do osobného vlastníctva

Vyberte si z 32 prvotriedne vybavených apartmánov s 1 až 2 spálňami a užívajte si komfort, ktorý celý rezort ponúka. Apartmány sú rozložené do 2 budov, ktoré sú na prízemí spojené. Nájdete tu priestranné wellness s rôznymi typmi sáun, infračervenou kabínou i vonkajším bazénom.


Kompletné vybavenie

Všetky apartmány budú odovzdané novým majiteľom kompletne zariadené a vybavené tak, aby ich bolo možné ihneď začať prenajímať. Pri vybavení apartmánov je kladený dôraz na kvalitu a typický alpský štýl. Použitý tak bude predovšetkým prírodný materiál.


Exkluzívne wellness priamo v rezorte

Úžasná relaxácia pre telo aj dušu priamo v rezorte. Užívajte si exkluzívny wellness centrum, zabudnite na všetky starosti a nechajte sa rozmaznávať. Maximálne uspokojenie ponúka fínska sauna, bio sauna, infračervená kabína, relaxačná miestnosť s komfortnými lehátkami a vonkajší bazén so záhradou.


Atraktívna investícia

Apartmány sú určené na kúpu do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného užívania. Očakávané príjmy z prenájmu činí až 5,08 % z kúpnej ceny po odpočítaní prevádzkových nákladov a pred zdanením.

Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať. Viac informácií o podmienkach prenájmu a vlastného užívania Vám radi poskytneme na vyžiadanie.


Termín výstavby

Výstavba by sa mala začať na jar 2021. Stavebné povolenie bolo už vydané. Plánované dokončenie je v lete 2022.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: