Apartmány v blízkosti pláží a prístavu Puerto Banús

Referenčné číslo: TW19822
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Marbella
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 91.20 m2 - 124.20 m2
 
Cena:
505.000 € - 620.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Kupujúci neplatí realitnú províziu

Tento jedinečný rezidenčný komplex vyniká moderným, elegantným dizajnom a premyslenými spoločnými priestormi. Na majiteľa apartmánov čaká bazén obklopený drevenou terasou a krásne záhrady. Projekt vznikol v štvrti Nueva Andalucía mesta Marbella, a tak jedna z jeho výhod spočíva v blízkosti pláží, všetkých potrebných služieb a prístavu Puerto Banús. To všetko je pohodlne dostupné pešo.

Budova má štyri poschodia a dva výťahy. K apartmánom na prízemí patrí vlastná záhrada. Všetky jednotky sú orientované na juh, aby interiéry maximálne využili prirodzené denné svetlo. To všetko bolo vytvorené s maximálnym dôrazom na pohodlie a nízku energetickú náročnosť (trieda B), s čím je spojená aj kvalitná tepelná a zvuková izolácia.

Na výber je tu z 24 moderných apartmánov s 2 alebo 3 spálňami a 2 kúpeľňami. Z priestrannej obývacej izby spojenej so značkovou kuchyňou sa dostanete na priestrannú terasu, kde si môžete užívať príjemnú marbellskú klímu. K apartmánom patrí jedno parkovacie miesto a úložné priestory v suteréne budovy s možnosťou kúpy i ďalších parkovacích státí.

Apartmány sú vybavené veľkoformátovými mramorovými dlaždicami v obývacej izbe a na chodbe, spotrebičmi značky Siemens v kuchyni, vysoko kvalitnými stolárskym prvkami, presklenými stenami v obývacej izbe, keramickými umývadlami, zrkadlom a sprchovacím kútom v kúpeľni, klimatizáciou, halogénovým osvetlením a dekoratívnymi LED v obývacej izbe . Predávajú sa vrátane kompletného vybavenia a sú pripravené na nasťahovanie. Projekt bude dokončený v tretej tretine roka 2019.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: