Apartmány v blízkosti Schladmingu a Tauplitzu

Referenčné číslo: HC19773
Krajina: Rakúsko
Región: Schladming/Ramsau am Dachstein
Mesto: Irdning
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 44.80 m2
 
Cena:
178.500 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Štatút voľnočasového bývania!

Chcete sa stať vlastníkom jedného z apartmánov v blízkosti lyžiarskych stredísk Schladming a Tauplitz? Teraz máte jedinečnú šancu!

Nový apartmánový dom bude postavený na jednom z najkrajších miest v centre mesta Irdning. V budove je k dispozícii 10 apartmánov s rozlohou 55 - 98 m2 a 2 podkrovné apartmány o rozlohe 100 m2, celkom teda 12 bytov.

Apartmány sú vo výstavbe, a preto je možné zohľadňovať želanie kupujúcich týkajúce sa zariadenia alebo pôdorysu bytov. Všetky obytné miestnosti sú vybavené parketovými podlahami. Vykurovanie je zabezpečené úsporným podlahovým kúrením. Apartmány sa predávajú nezariadené.

Ku všetkým apartmánom na prízemí patrí záhrada, apartmány na prvom poschodí a v podkroví disponujú lodžiami. V cene každého apartmánu je zahrnuté parkovacie miesto vonku. Kupujúci má možnosť si za príplatok zvoliť namiesto vonkajšieho parkovacieho miesta parkovacie miesto v garáži alebo si k vonkajšiemu parkovaciemu státiu dokúpiť ešte jedno parkovacie miesto - či už opäť vonku alebo v garáži.

Spokojnosť klientov je pre developera vždy na prvom mieste, preto pri výstavbe používa len tie najkvalitnejšie materiály. Stavba je koncipovaná tak, aby budúcim majiteľom prinášala čo najnižšie prevádzkové náklady.

 Apartmány sú určené k volnočasovému bývaniu. To znamená, že ich nie je nutné prenajímať.

Výstavba apartmánov bude zahájená v apríli / máji 2018 a dokončená by mala byť do konca roka 2018.

Irdning sa nachádza severozápadne od Štajerska a v centre okresu Liezen. Leží len 10 minút jazdy od lyžiarskeho strediska Tauplitz, 15 minút od lyžiarskeho strediska Riesner- und Planeralm a 30 minút od obľúbenej lyžiarskej oblasti Haus / Schladming / Dachstein.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: