Apartmány v blízkosti zjazdovky v centre Neukirchene

Referenčné číslo: VL19751
Krajina: Rakúsko
Región: Iné oblasti
Mesto: Neukirchen am Großvenediger
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 46.30 m2 - 51.10 m2
 
Cena:
343.500 € - 348.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Nový projekt 53 hotelových suít a apartmánov je situovaný v obci Neukirchen am Großvenediger, ktorá je vyhľadávaným zimným lyžiarskym aj letným turistickým strediskom.

Neukirchen am Großvenediger (856 m) je exkluzívny klenot v srdci národného parku Vysoké Taury. Táto dedinka po stáročia prekvitá a je perfektne zachovalá, vďaka čomu získala aj niekoľko národných a medzinárodných ocenení. Najvyššie rakúske vrcholky tvoria nádhernú kulisu a údolie ponúka svojim hosťom veľa príležitostí k zábave a relaxáciu od športových zariadení, cez mnoho rekreačných zariadení až po rôznorodú kultúrnu ponuku.

 Majestátna hora Großvenediger so svojimi 3 666 m.n.m. je štvrtá najvyššia hora na území Rakúska, ktorá sa nachádza v skupine Venediger v pohorí Vysoké Taury na hraniciach Salzburska a Východného Tirolska.

Oddýchnite si od každodenného zhonu, relaxujte a užívajte si jedinečnosť Álp, na ktorých vrcholky sa vám ponúka úžasný výhľad z vášho nového apartmánu!

Resort má celkom 53 hotelových suít a apartmánov, ktoré dopĺňa lobby, reštaurácia a kaviareň. V komplexe bude všetkým hosťom k dispozícii wellness s celoročne vyhrievaným vonkajším bazénom, zimným bazénom s 36°C, 2 saunami, infračervenou kabínou a relaxačnými zónami. K dispozícii je 58 parkovacích miest v podzemnej garáži a 10 parkovacích miest vonku.

Dizajn moderného komplexu bude tvorený prírodnými regionálnymi materiálmi ako je drevo, kameň, koža a pod. Elegantná kuchyňa, exkluzívny nábytok v kúpeľniach, balkóny a terasy s panoramatickým výhľadom na okolité hory splnia aj tie najnáročnejšie priania. Niektoré apartmány sú vybavené krbom a saunou. Všetky apartmány budú odovzdané kompletne zariadené a vybavené tak, aby ich bolo možné okamžite začať prenajímať.

Výstavba projektu sa už začala a dokončená by mala byť v októbri 2019.

Skvelá správa pre investorov - v strednodobom horizonte sa plánuje výstavba lanoviek a prepojenie s lyžiarskou oblasťou Kitzbühel. Predbežné odhady počítajú s realizáciou v rokoch 2020 - 2025.

O prenájom apartmánu sa v čase Vašej neprítomnosti postará profesionálna agentúra, s ktorou uzatvárate zmluvu na 15 rokov. Pre rozdelenie príjmov a nákladov sa použije tzv. pool systém. Všetky náklady a výnosy sa tak rozdelia medzi jednotlivými vlastníkmi v pomere kúpnej ceny apartmánu vrátane zariadenia a vedľajších nákladov. Príjmy z prenájmu sú zasielané majiteľom apartmánov polročne na nimi oznámený bankový účet.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: