Apartmány v elitnej časti ostrova Pag

Referenčné číslo: SO19889
Krajina: Chorvátsko
Región: Ostrov Pag
Mesto: Mandre
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 70.13 m2 - 113.78 m2
 
Cena:
192.858 € - 312.895 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Predstavujeme moderný projekt apartmánov situovaný na západnej strane malebného ostrova Pag v meste Mandre. Oblasť ponúka nádherné výhľady na otvorené more, ktoré je tu priezračne čisté a s pozvoľným vstupom. Letovisko si tak obľúbili najmä rodiny s deťmi, milovníci šnorchlovania a vodných športov. Západná strana ostrova je príjemne pokojná, ďaleko od vyťažených dopravných trás, ale zároveň ponúka všetky služby, ktoré si môžete priať.

Elitné umiestnenie

Nové apartmány sú obklopené luxusnými vilami a nachádzajú sa iba 30 metrov od krásnej kamienkovej pláže. V pešej vzdialenosti nájdete reštaurácie, obchody, bankomaty aj café bary. Len 10 km odtiaľto sa nachádza aj obľúbené letovisko Novalja a najatraktívnejšia pláž pre mladých - pláž Zrče.

Vynikajúca dostupnosť

Ostrov Pag je spojený s pevninou mostom, takže je veľmi dobre dostupný. Prejazd cez most nie je spoplatnený a je v blízkosti diaľnice Záhreb - Split.

Na Pag je možné sa dostať aj trajektom (Prizna - Žigljen), pravidelná služba Novalja - Rijeka či autobusom.

Letisko v Zadare je len 55 km od rezortu.

Apartmánový rezort

Luxusná vila zahŕňa 11 kvalitných apartmánov, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších. Panoramatické výhľady na more, priestranné terasy, vynikajúce dispozície, kvalitné materiály, nádherná príroda, dobrá vybavenosť. To všetko robí z tohto projektu výbornú investíciu aj skvelé miesto k odpočinku.

Ku každému apartmánu patrí tiež vlastná pivničná miestnosť a vyhradené parkovacie státie. Apartmány sa predávajú so zariadenými kúpeľňami. Je možné zabezpečiť aj výrobu a montáž kvalitných kuchýň a vstavaných skríň.

Apartmány je po zakúpení možné prenajímať turistom. Majiteľ si môže dojednať prenájom a ďalšie služby s niektorou z miestnych agentúr.

Zaujala Vás táto ponuka? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľností v Chorvátsku. Spoločnosť Rellox ponúka apartmány na predaj v tomto rezorte priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: