Apartmány v prvej línii pri mori s priamym prístupom na pláž

Referenčné číslo: LH19454
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Casares Costa
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 76.10 m2 - 113.96 m2
 
Cena:
Pôvodná cena:
225.000 € - 299.000 €
295.000 € - 354.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Prebuďte sa každé ráno vo svojom vlastnom apartmáne s výhľadom na more, nechajte sa kolísať pokojnou atmosférou rezortu a užívajte si perfektné zázemie. Excelentná kvalita, vzdušné svetlé interiéry, typická stredomorská architektúra, svieže záhrady, 2 vonkajšie bazény a privátny prístup na pláž dodávajú rezidencii výnimočný šarm.


Prednosti rezortu

 • Prvá línia pri mori
 • Privátny prístup na pláž
 • Moderná architektúra, vzdušné interiéry
 • Už dokončená rezidencia
 • Úžasné výhľady na more, Gibraltár a pobrežie Marbelly
 • Rezort na prominentnom Costa del Sol
 • Blízkosť niekoľkých prístavov, golfových ihrísk a letiska
 • Letecké spojenie z Bratislavy do Malagy
 • Bazény, svieže záhrady
 • Najlepšia klíma v Európe, príjemné teploty po celý rok
 • Možnosť ďalšieho prenájmu
 • Kupujúci neplatí realitnú províziu

Umiestnenie rezortu

Rezort sa nachádza v oblasti Casares Costa priamo pri pláži obmývajúce vody Stredozemného mora. Vďaka jedinečnej klíme, priezračnej vode, vyhláseným golfovým ihriskám, prírode a excelentným službám Costa del Sol si každú chvíľu tu užijete naplno. Mesto Casares je právom považované za jedno z najkrajších miest provincie Malaga na juhu Španielska.

Rezort je umiestnený medzi Marinou Estepona a La Duquesa, len 15 minút od mariny Sotogrande a pol hodiny od Puerto Banús a Gibraltáru.


Najlepšia klíma v Európe

Táto oblasť bola na základe niekoľkých štúdií vyhodnotená ako miesto s najlepšou klímou v Európe. Blízkosť mora a zároveň hôr zaisťuje jedinečnú rovnováhu a prináša príjemné teploty bez veľkých výkyvov po celý rok a nízku úroveň zrážok s koncentráciou prevažne v zimnom období.


Ráj golfistov

Do 15 minút od rezortu nájdete niekoľko vynikajúcich golfových ihrísk - Valderrama, Sotogrande, La Cañada, Almenara, San Roque Club, Cortesin, Doña Julia, La Duquesa and Estepona Golf a ďalšie.


Vynikajúca dostupnosť

Veľkou výhodou je aj skvelá dostupnosť. Z Bratislavy, Viedne do Malagy je zavedené letecké spojenie, a to po celý rok! Medzinárodné letisko v Malage sa nachádza približne 55 minút odtiaľto. Priamo na letisku si môžete požičať auto, alebo využiť taxi.


Apartmány na predaj do osobného vlastníctva

Vyberte si niektorý z apartmánov s 1 - 2 spálňami v kompletne renovovanej rezidencii. K apartmánom na prízemí patrí privátna záhrada, podkrovné apartmány profitujú z priestranných strešných terás s neopakovateľným výhľadom na more, andalúzske pobrežie, Gibraltár aj severnú Afriku. Apartmány sú veľmi svetlé, moderné a komfortné. Vďaka veľkým oknám a priestranným terasám sa interiér dokonale prelína s vonkajším prostredím. Ku každému apartmánu patria 2 garážové parkovacie miesta a komora.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: