Buďte medzi prvými! Nové apartmány s výhľadmi na Planai

Referenčné číslo: SH19945
Krajina: Rakúsko
Región: Schladming/Ramsau am Dachstein
Mesto: Schladming
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 30.09 m2 - 101.57 m2
 
Cena:
228.044 € - 778.570 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Rezervujte DNES & rozhodnite sa V JÚNI

Tri ... dva ... jedna ... TERAZ! Práve bol spustený predaj nových apartmánov vo Schlamingu. Aj napriek aktuálnej situácii sa očakáva veľký záujem zo strany investorov. Ide totiž o absolútnu raritu - nové apartmány sú v blízkosti centra Schladmingu, ponúkajú výhľad na legendárnu zjazdovku Planai a nie je nutné ďalej prenajímať. V tejto oblasti ide o úplne unikátnu ponuku, ktorá sa nebude opakovať. A to investori dobre vedia. Teraz máte možnosť byť medzi prvými. Poskytneme maximálne detailné informácie, pôdorysy, popis stavby, stavebné povolenie, mapy, videá aj fotografie. Dostanete viac informácií, než keby ste stáli priamo na mieste výstavby. Kontaktujte nás.

Akcia: Objednajte DNES a rozhodnite sa V JÚNI!

Vzhľadom k aktuálnej situácii pandémie vychádzame našim klientom v ústrety a prichádzame s exkluzívnou ponukou. Rezervujte si niektorý z apartmánov za poplatok 1000 eur splatných developerovi projektu a zoberte si čas na rozmyslenie až do 5. júna 2020! Ak sa rozhodnete pre kúpu, bude poplatok započítaný do kúpnej ceny.

Unikátnosť rezortu:

  • Umiestnenie v tesnej blízkosti centra Schladmingu.
  • Výhľad na legendárnu zjazdovku Planai - miesto konania pretekov Svetového pohára.
  • Súčasť prestížnej lyžiarskej oblasti Ski Amadé.
  • Kúpa bez nutnosti ďalšieho prenájmu - naprostá rarita!
  • Možnosť komunikácie s developerom v českom jazyku.
  • Iba 3 hodiny a 30 minút z Bratislavy!
  • Ľadovec Dachstein 15 km odtiaľto.
  • Už vo výstavbe. Plánované dokončenie - december 2020.

Perfektná lokalita

Schladming predstavuje najznámejšie stredisko v rámci najväčšieho lyžiarskeho raja v Rakúsku - Ski Amadé. Každoročne sa sem schádzajú najlepší slalomári z celého sveta a porovnávajú svoje sily pri pretekoch Svetového pohára v alpskom lyžovaní (FIS), a to konkrétne na zjazdovke Planai. Tá je súčasťou tzv. lyžiarskej hojdačky 4 vrcholov, kam spadá Hauser Kaibling, Planai, Hochwurzen, Reiteralm, na ktorej si užijete 230 km perfektne upravených zjazdoviek. Pre deti sú pripravené čarovné koberce, iglu, hovoriace postavy a mnoho ďalšieho. Adrenalín sa vám rozprúdi v Superpark Planai či na niekoľkých funslopes. Ľadovec Dachstein - Gletcher je len 15 km odtiaľto.

Leto tu dá vyniknúť očarujúcej krajine, rozľahlým lúkam i mohutným horám. Oblasti sa prezýva "Údolie tisíciek prameňov" vďaka 300 horským jazerám, 1000 prameňom a 100 vodopádom. Pripravené je nespočet turistických a cyklistických trás, desiatky horolezeckých trás, 4 golfové ihriská v okruhu 50 km, aquapark s mnohými atrakciami pre deti aj dospelých či wellness. Veľkým turistickým lákadlom je ľadovec Dachstein (2 700 m n. m.) s presklenou panoramatickou kabínkovou lanovkou a "Sky Walk" - 100 metrov dlhým visutým mostom s ohromujúcim výhľadom na okolité horské masívy. Samozrejmosťou je veľa reštaurácií, barov a útulných horských chát.

Umiestnenie rezortu

Rezort sa nachádza v tesnej blízkosti centra Schladmingu s mnohými obchodmi, reštauráciami a barmi. Od lanovky, ktorá vás vyvezie na legendárnu Planai, vás delí iba 6 minút. Môžete využiť buď vlastné auto alebo skibus, ktorý stavia priamo pred rezortom. Aquacentrum Schladming je len 4 minúty odtiaľto.

Vynikajúca dostupnosť

Resort sa nachádza približne 350 km z Bratislavy. Cesta autom Vám zaberie len 3 hodiny a 30 minút.

Apartmány na predaj do osobného vlastníctva

Exluzívny rezort apartmánov ponúka výhľad na zjazdovku Planai vo Schladmingu. Na legendárne nočné preteky v zjazdovom lyžovaní sa tak môžete pozrieť priamo z okien svojho apartmánu.

Rezidencia bude mať celkom 20 apartmánov s rozlohou cca 30 - 101 m2. Ku všetkým apartmánom patrí balkón alebo terasa. Pre vaše väčšie pohodlie je v dome aj výťah. Ku každému apartmánu je potrebné dokúpiť komoru a parkovacie miesto (vonkajšie či kryté).

Apartmány sa predávajú bez nábytku. Každý vlastník si tak môže apartmán zariadiť podľa svojho vkusu a želania. Na želanie kupujúceho je za príplatok možná pomoc developera pri vybavení apartmánov.

Bez nutnosti ďalšieho prenájmu

Apartmány je možné využívať len pre seba a svoju rodinu, čo je u nových rezortov v Rakúsku všeobecne veľmi vzácne. Skutočná rarita je to vo Schladmingu. Navyše na tak unikátnom mieste ako je toto. Teda v tesnej blízkosti centra mesta, neďaleko lanoviek a s výhľadom na zjazdovku Planai.

V súčasnej dobe výrazne silnie tlak na obmedzovanie vlastníctva bytov, ktoré slúžia len na voľnočasovým účelom ich majiteľov. Ide tak zrejme o jednu z posledných možností stať sa majiteľom takéhoto apartmánu, a to v známom a vyhľadávanom lyžiarskom stredisku! Majiteľ apartmánu v tomto prípade odvádza obci každý rok paušálnu turistickú daň, ktorej výška je závislá na veľkosti apartmánu.

Pokiaľ ale máte čas sem jazdiť len niekoľko týždňov v roku a máte záujem o pravidelné príjmy z prenájmu v EUR, je prenájom možný cez niektorú z miestnych agentúr, ktorá vám oznámi podmienky ďalšieho prenájmu. Radi Vám odovzdáme kontakty na spoločnosti, ktoré už majú predbežnú dohodu o zabezpečenie prenájmu s developerom projektu.

Termín výstavby

Rezidencia je už vo výstavbe, jej dokončenie sa predpokladá na koniec roka 2020. Nasledujúcu zimnú sezónu tak už môžete stráviť vo svojom apartmáne.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky! Kontaktujte nás.

Foto: photoflorenzo/ Shutterstock.com, nikolpetr/ Shutterstock.com, Martin Dworschak/ Shutterstock.com

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: