Bývanie na výnimočnej adrese: butikové apartmány priamo na pláži

Referenčné číslo: PN20083
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Estepona
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 87.90 m2 - 186.60 m2
 
Cena:
670.000 € - 3.500.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu

Doprajte si bývanie na skutočne výnimočnej adrese a pozdvihnite svoj životný štýl na novú úroveň luxusu. Predstavujeme exkluzívny rezort 12 butikových apartmánov a 2 samostatných víl v prvej línii pri mori s priamym prístupom na očarujúcu piesočnú pláž. Vďaka svojej výnimočnej polohe a maximálne vzdušnej architektúre si môžete užívať nerušené panoramatické výhľady na more z pohodlia domova.


Prednosti ponuky:

 • Luxusný butikový rezort 12 apartmánov a 2 samostatných víl
 • Strešné apartmány s infinity bazénom
 • Priamy prístup na pláž
 • 1. línia pri mori a piesočnej pláže
 • Panoramatické výhľady na more
 • Fitness a spa súčasťou rezortu
 • 6 minút od Estepona Golf
 • 10 minút od centra Estepony
 • 8 minút od prístavu
 • Luxusné dokončovacie práce
 • Výstavba sa už začala
 • 50 minút od medzinárodného letiska v Malage
 • Letecké spojenie z Bratislavy do Malagy
 • Najlepšia klíma v Európe
 • Kupujúci neplatí realitnú províziu

Costa del Sol

Táto oblasť bola na základe niekoľkých štúdií vyhodnotená ako miesto s najlepšou klímou v Európe. Blízkosť mora a zároveň hôr zaisťuje jedinečnú rovnováhu a prináša príjemné teploty bez veľkých výkyvov po celý rok a nízku úroveň zrážok s koncentráciou prevažne v zimnom období.


Estepona

Estepona je obľúbené letovisko a významné prístavné mesto na juhozápade Andalúzie. Z jednej strany je obklopené blankytným Stredozemným morom a z druhej strany pohorím Sierra Bermeja s najvyšším vrcholom 1449 m n. m. Centrum mesta si zachováva svoje jedinečné charizma a podobu typickej bielej andalúzskej dedinky. Nadväzuje novovybudovaná rekreačná zóna s prístavom a nádherná 2 km dlhá pláž La Rada s jemným pieskom, ktorá je miestnou pýchou. Tú lemuje nádherná palmová promenáda s obchodíkmi a reštauráciami. Estepona nadväzuje na pláže neďalekého letoviska Marbella a celé pobrežie tu dosahuje dĺžku úžasných 21 km. Mesto ponúka všetky služby a perfektné zázemie pre maximálny komfort svojich návštevníkov. Nájdete tu tiež prekrásne historické centrum, golfové ihriská a mnoho očarujúcich pláží. Niet divu, že je Estepona jednou z najdôležitejších rekreačných oblastí na Costa del Sol.


Vynikajúca dostupnosť

Veľkou výhodou rezortu je jej skvelá dostupnosť. Z Bratislavy do Malagy je zavedené letecké spojenie! Medzinárodné letisko v Malage sa nachádza približne 50 minút odtiaľto. Priamo na letisku si môžete požičať auto, alebo využiť taxi.


Apartmány na predaj do osobného sa vlastníctva

Vyberte si niektorý z úchvatne navrhnutých apartmánov s 2 -3 spálňami. Na výber sú tiež luxusné duplex či triplex apartmány s infinity bazénom na privátnej strešnej terase. Apartmány vynikajú svojou priestrannosťou, vzdušnosťou a plne využívajú prirodzeného svetla. Z apartmánov môžete vstúpiť na očarujúce terasy s nádherným panoramatickým výhľadom na more.


Vynikajúca vybavenosť rezortu

Súčasťou rezortu je tiež luxusná health and wellness centrum s vnútorným plaveckým bazénom, saunou a parou. Ďalej fitnes centrum, vínna pivnica a letný salónik. Samozrejmosťou sú nádherne upravené záhrady a vonkajší bazén s očarujúcim výhľadom na more. Pre majiteľov je k dispozícii 24-hodinové concierge služby, ktoré uľahčujú a spríjemňujú každodenný život.


Termín výstavby

Výstavba rezortu sa začala v 2. štvrťroku 2020. Plánované dokončenie je v 3. štvrťroku 2022.


Video


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: