Dom so štyrmi zariadenými apartmánmi priamo pri pláži

Referenčné číslo: PM19857
Krajina: Chorvátsko
Región: Trogir
Mesto: Trogir
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 240.00 m2
 
Cena:
2.500.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

K predaju ponúkame nádherný dvojposchodový apartmánový dom v prvom rade pri mori, len 20 metrov od pláže. Jedná sa o veľmi pokojnú lokalitu v Trogiru. Dom sa skladá zo štyroch kompletne vybavených a zariadených apartmánov, ktoré sú pripravené na nasťahovanie. V sezóne sa apartmánmi prenajímajú.

V prízemí sa nachádza apartmán s výmerou 65 m2. Tento apartmán sa skladá z obývacej izby s jedálňou, kuchyne, troch spální, kúpeľne a WC. Apartmán má tiež dva balkóny. V prvom poschodí nájdete veľký apartmán so štyrmi spálňami a výmerou 120 m2. Okrem toho je v apartmáne kuchyňa, špajza, jedáleň a obývacia izba s panoramatickým oknom. Jedna spálňa má vlastnú kúpeľňu a na juh orientovaný balkón. V inej spálni sú poschodové postele. V tomto poschodí sa nachádza aj menší apartmán s výmerou 18 m2 a jednou spálňou, kúpeľňou, obývacou izbou s jedálňou a kuchyňou.

Horné poschodie tvorí štvrtý apartmán s výmerou 40 m2 a dvoma spálňami, kúpeľňou, kuchyňou a obývačkou s jedálňou. Na pozemku (936 m2) je k dispozícii dokonalý bazén s prepadom (44 m2), obklopený udržiavanou záhradou, priestor pre grilovanie a terasa s výhľadom na more.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: