Dom v škandinávskom štýle len 10 m od mora

Referenčné číslo: PM19950
Krajina: Chorvátsko
Región: Rogoznica
Mesto: Rogoznica
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 137.00 m2
 
Cena:
620.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Dom sa nachádza v prvom rade pri mori a je dokonalým útočiskom pre rodiny s malými deťmi i pre tých, ktorí si chcú vychutnať nedotknutú prírodu v Stredomorí. Priamo pri dome sa rozkladá kamienková pláž. Najbližší obchod je vzdialený dva kilometre a ponúka sa tiež príjemná prechádzka ku kaviarni.

Dom stojí na pozemku s výmerou 280 m2. Skladá sa z prízemia (82 m2) a prvého poschodia (55 m2). K dispozícii je tu tiež pivnica o veľkosti 8 m2 s priestorom pre práčku a mrazničku.

Prízemie tvoria dve spálne, kúpeľňa, kuchyňa spojená s jedálňou a obývacia izba. Z obývacej izby sa dostanete na terasu s nádherným výhľadom na more a prístupom do záhrady. Na záhrade vás obklopia stredomorské rastliny ako figovníky, levanduľa, rozmarín, olivovníky a citrónovníky.

Horné poschodie je rozdelené na dva samostatné apartmány. Každý z nich má spálňu s kúpeľňou, kuchyňu spojenú s obývacou izbou a prístup na balkón. Všetky kúpeľne sú vybavené podlahovým vykurovaním.

V prízemí môžete relaxovať na niektoré z dvoch terás, ktoré majú spolu 47 m2, zatiaľ čo balkón na prvom poschodí má približne 20 m2. Okrem toho sa môžete tešiť na záhradnú terasu (30 m2) a parkovisko (50 m2).

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi zodpovieme Vaše prípadné otázky či dohodneme prehliadku nehnuteľnosti.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: