Domy vo Francúzsku na predaj

Dom vo FrancúzskuKúpa domu vo Francúzsku nemusí byť len sen. Vlastnú nehnuteľnosť vám umožní vychutnať si leto na Azúrovom pobreží plnými dúškami. Alebo dáte prednosť horskej chate v Savojských Alpách? Či vás azda láka predstava "babieho leta", kedy sa v podvečer uvelebíte do kresla k praskajúcemu krbu a budete usrkávať dobré víno vo vašej usadlosti niekde na francúzskom vidieku?

» Pozrite sa na ponuku domov na predaj vo Francúzsku
» Ponuka všetkých nehnuteľností vo Francúzsku

Podobný sen sa už zmenil v realitu pre celú radu cudzincov. Ak chcete uniknúť pred každodenným zhonom, bude pre vás Francúzsko to pravé miesto.

K najžiadanejším patria pochopiteľne nehnuteľnosti v južnom Francúzsku. Dom na Azúrovom pobreží si napokon zaobstarala aj celá rada celebrít. A tie ostatné jazdia na Francúzsku riviéru aspoň na dovolenku. Dlhé piesočné pláže, príjemné podnebie, vynikajúce reštaurácie s ponukou toho najlepšieho vína, neopakovateľná atmosféra južného Francúzska. Pokračovať vo výpočte tunajších lákadiel by sme mohli ešte dlho.

Cannes, Nice, Saint-Tropez, Antibes. To sú len niektoré z vyhlásených stredísk na Azúrovom pobreží. Ponuka luxusných domov v blízkosti mora je tu naozaj bohatá. Okrem exkluzívnych rezidencií s cenami okolo miliónov Eur, je ale možné zaobstarať aj tu skromnejší dom za prijateľnú cenu. V každom prípade ale platí, že Azúrové pobrežie patrí medzi európske top lokality a tomu zodpovedajú aj ceny realít.

Fotky

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: