Donald Trump otvára svoj nový golf rezort v Dubaji

Referenčné číslo: DP19142
Krajina: Dubai/SAE
Mesto: Dubaj
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Veľkosť: 398.00 m2 - 1190.00 m2
 
Cena:
7.209.000 AED - 28.295.000 AED (EUR, USD, CHF, AED) Orientačný prevod z AED

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Ponúkame Vám unikátnu príležitosť realitnej investície a bývanie v luxusnej uzavretej komunite. Legendárny americký realitný investor Donald Trump sa podieľa na vzniku exkluzívneho golfového klubu a ihriska Trump International Golf Club Dubai.

Srdcom a klenotom projektu je najväčší golfový klub v Dubaji, exkluzívne golfové ihrisko, päťhviezdičkové Trump Spa & Wellness Center a obmedzený počet luxusných rezidencií v uzavretej komunite. Tieto samostatné vily, umiestnené v zeleni parku a priamo pri golfovom ihrisku, sú navrhnuté v modernom architektonickom štýle. Ivanka Trump sa podieľa na jedinečnom dizajne luxusných interiérov. Každá z víl ponúka priestranné a presvetlené interiéry s dôrazom na tú najvyššiu možnú kvalitu, harmóniu a funkčnosť. K vilám patrí vlastná záhrada s bazénom a parkovacie miesto. Vyberať si môžete z víl rôznej veľkosti a dispozície.

Celý rezort, ktorého sú Trump Estates vily súčasťou, sa inšpiruje duchom Beverly Hills. Priamo v rezorte sa nachádza nekonečná nákupná alej s luxusnými obchodmi, reštauráciami a kaviarňami, rozsiahly bazén s piesočnou plážou, tenisový areál, futbalové a basketbalové ihriská, najväčšia ľadová plocha v Dubaji, vodný svet, detské ihriská, kino, medzinárodné školy pre deti a bezpočet ďalších možností pre aktívne prežitie Vášho pobytu v Dubaji. Osobné concierge služby sú Vám k dispozícii 24 hodín denne.

Aj Vy sa môžete stať jedným z vyvolených. Spoločnosť Rellox Vám teraz ponúka posledné voľné vily v rámci projektu Trump Estates v Dubaji. Spoločnosť Rellox zastupuje priamo developera, ktorý je ako jediný kótovaný na londýnskej burze. Kupujúci neplatí realitnú províziu. Radi pre Vás pripravíme Vašu návštevu v Dubaji a osobnú prehliadku nehnuteľností - vyzdvihneme Vás na letisku a zaistíme všetko pre Vás príjemný pobyt v Dubaji. Predpokladané dokončenie december 2016. Pre aktuálne informácie o cenách a voľných vilách nás prosím kontaktujte.

Trump International Golf Club Dubai

Trump International Golf Club Dubai je prvý svojho druhu na Strednom východe, s ktorým tento legendárny americký developer spojil svoje meno. Osemnásťjamkové ihrisko (par 71 Championship course) navrhol slávny golfový architekt Gil Hansa. Samotný clubhouse je najväčší svojho druhu v Dubaji a tešiť sa môžete na päťhviezdičkové spa a wellness kúpele, najmodernejší fitness, saunu alebo jacuzzi. Na vaše zmysly zapôsobia aj impozantné priestory celého komplexu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: