Dvojpodlažný apartmán v skvele vybavenom komplexe pri zjazdovke

Referenčné číslo: SO19536
Krajina: Rakúsko
Región: Obertauern
Mesto: Katschberg
Typ reality: Byt/Apartmán
Investičné príležitosti
Veľkosť: 131.68 m2
 
Cena:
Pôvodná cena:
330.000 €
385.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Tento krásny apartmán ponúka na dvoch podlažiach štyri spálne, otvorenú kuchyňu s jedálenským kútom, obývaciu izbu, dve kúpeľne a dve samostatné WC. Okrem toho má vlastnú lyžiarnu, balkón s posedením a je tu k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu zadarmo. To všetko len kúsok od zjazdovky.

V kuchyni je pripravená mikrovlnná rúra, umývačka, kávovar, elektrický sporák a ďalšie obvyklé vybavenie. Je tu možnosť zapožičania detskej stoličky a za poplatok tiež postieľky.

Interiér je ďalej obohatený o krbové kachle a k ďalšiemu vybaveniu patrí televízia, rádio a prehrávač CD a DVD. V neposlednom rade musí byť spomenutá aj sauna.

Cena zahŕňa nábytok a k bytu patrí dve parkovacie miesta v podzemnej garáži.

Čistý príjem z prenájmu predstavoval v posledných troch rokoch 7 500 EUR, avšak majiteľ byt využíval v čase Vianoc a vo februári, inak by príjem bol 11 000 EUR.

Apartmán je súčasťou komplexu s bazénom, reštauráciou, obchodíkom a ďalšími službami, ktorý je obklopený krásnou alpskou prírodou. Okolie ponúka nespočetné množstvo možností športového vyžitia, okrem jazdy na bicykli a turistiky si môžete zajazdiť na koni, zahrať si golf na 9 km vzdialenom ihrisku, zajazdiť si na rafte, navštíviť vodopády alebo nádherné jazero Millstättersee.

Ani na deti sa tu nezabudlo. Priamo v komplexe je pre nich pripravený špeciálny program, detský bazénik, trampolíny alebo pieskovisko.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 880 075 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: