Exkluzívna rezidencia v 1. línii pri piesočnatej pláži v dosahu Malagy

Referenčné číslo: PN20084
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Torremolinos
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 96.17 m2 - 149.01 m2
 
Cena:


Predané

Kupujúci neplatí realitnú províziu

Predstavujeme novú exkluzívnu rezidenciu 104 apartmánov v 1. línii pri pláži, ktorej inovatívny dizajn skvele prepája priestranný moderný interiér s pobrežím a maximalizuje výhľady na otvorené more. Vynikajúce umiestnenie a excelentné vybavenie rezortu povýši váš životný štýl na úplne novú úroveň. Dva vonkajšie bazény obklopené sviežou záhradou, vnútorný plavecký bazén, sauna, turecké kúpele či plne vybavené moderné fitness centrum dokonale harmonizuje vaše telo aj myseľ. Toto nie je len druhý domov pri mori, toto je váš splnený sen.


Prednosti rezortu:

 • Prvá línia pri pláži
 • Panoramatické výhľady na more
 • 104 apartmánov s 1 - 4 spálňami
 • Exkluzívna vybavenosť rezortu
 • 2 vonkajšie bazény, vnútorný plavecký bazén
 • Sauna, turecké kúpele, plne vybavené fitness
 • Plne vybavené kuchyne Gunni & Trentino so spotrebičmi Bosch
 • Podlahové kúrenie
 • 800 metrov od Parador Málaga Golf
 • 6,5 km od letiska Málaga s priamym spojením z Bratislavy/Viedne
 • 3 minúty od obchodného centra
 • 22 minút od centra Malagy
 • Najlepšia klíma v Európe, príjemné teploty po celý rok
 • Kupujúci neplatí realitnú províziu

Costa del Sol

Táto oblasť bola na základe niekoľkých štúdií vyhodnotená ako miesto s najlepšou klímou v Európe. Blízkosť mora a zároveň hôr zaisťuje jedinečnú rovnováhu a prináša príjemné teploty bez veľkých výkyvov po celý rok a nízku úroveň zrážok s koncentráciou prevažne v zimnom období.


Malaga

Malaga je slávne prístavné mesto na juhu Španielska a jedno z hlavných centier prekrásneho pobreží Costa del Sol. Vďaka príjemnému podnebiu je Malaga jedným z najobľúbenejších turistických destinácií Pyrenejského polostrova. Užite si viac ako 320 slnečných dní v roku, jemné piesočnaté pláže obmývané Stredozemným morom, prejdite sa starým mestom alebo navštívte maurskú pevnosť Alcazaba a katedrálu Catedral de la Encarnación. Malaga predstavuje tiež dôležité mesto kultúry. Nachádza sa tu viac ako 50 múzeí a kultúrnych priestorov. Navštíviť môžete aj slávne Picassovo múzeum, ktoré vzdáva hold výnimočnému maliarovi, ktorý sa v Malage narodil. Obľúbené je tiež múzeum moderného umenia Centre Pompidou s jedinečnými umeleckými dielami 20. a 21. storočia. Po aktívne strávenom dni zájdite do niektorej z obrovského množstva reštaurácií a ochutnajte tunajšiu bohatú kuchyňu. Nájdete tu aj reštaurácie ocenené michelinskou hviezdou, ako je José Carlos García. Samozrejmosťou sú plážové bary a slávne tapasové reštaurácie.


Apartmány na predaj do osobného vlastníctva

Kvalita v každom detaile. Tak by sa dali jednoducho opísať apartmány, kvalita použitých materiálov, prevedenie aj dômyselné rozmiestnenie jednotlivých izieb. Zaisťujú maximálnu rovnováhu medzi dizajnom a funkčnosťou.

Vyberať môžete z apartmánov s 1 - 4 spálňami s úžasnými výhľadmi na more. Jednotky sú plné prirodzeného svetla a vynikajú moderným dizajnom. Súčasťou je plne vybavená kuchyňa značky Gunni & Trentino so spotrebičmi Bosch. V apartmánoch je zavedené podlahové kúrenie. K apartmánov patrí parkovacie miesto a pivnica.


Vynikajúca dostupnosť

Veľkou výhodou je aj skvelá dostupnosť. Z Bratislavy/Viedne do Malagy je zavedené priame letecké spojenie! Medzinárodné letisko v Malage sa nachádza približne 8 minút odtiaľto. Priamo na letisku si môžete požičať auto, alebo využiť taxi.


Termín výstavby

Výstavba sa začala v 2. štvrťroku 2019. Plánované dokončenie je v 3. štvrťroku 2021.


Video


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: