Exkluzívna vila v 1. línii pri mori a so súkromným prístupom na pláž na ostrove Čiovo

Referenčné číslo: PM18982
Krajina: Chorvátsko
Mesto: Trogir
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 230.00 m2
 
Cena:
1.500.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza v turisticky obľúbenom letovisku v meste Trogir. Vila je umiestnená v 1. línii pri mori, a tak poskytuje nádherný výhľad na more. More je vzdialené iba 5 m od vily. Obchody a bary nájdete v pešej vzdialenosti. Vila je vhodná pre trávenie letných dovoleniek!

Obytná plocha má výmeru 230 m2 a je rozdelená na 3 poschodia. Suterén ponúka 2 garáže a 3 malé izby. Prvé poschodie pozostáva z priestrannej obývačky s kuchyňou a jedálňou a kúpeľne. Druhé poschodie má k dispozícii predsieň, 4 izby s kúpeľňami a terasu, ktorá poskytuje úžasný výhľad na more. Na tomto poschodí je k dispozícii ešte 1 izba s kúpeľňou a balkónom, 2 toalety a šatňa.

Všetky priestory sú klimatizované, vykurovanie je zabezpečené solárnymi panelmi.

K vile patrí tiež veľký pozemok o výmere 945 m2. Na pozemku sa nachádza terasa s bazénom. Priamo pri vile je k dispozícii priamy prístup k moru a súkromná pláž.

Trogir je obľúbenou turistickou destináciou na ostrove Čiovo, a to obzvlášť v letných mesiacoch. Jedná sa o malý ostrov, ktorý je spojený mostom s pevninou. Na ostrove nájdete tie najlepšie chorvátske reštaurácie a všetku občiansku vybavenosť. Vy máte teraz skvelú príležitosť vlastniť tu dom, ktorý Vám môže slúžiť ako letné sídlo.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: