Exkluzívne apartmány v Miami

Referenčné číslo: FI18635
Krajina: USA
Mesto: Miami
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 52.03 m2 - 113.81 m2
 
Cena:
284.900 US$ - 870.900 US$ (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Pulzujúce mesto Miami

Miami je úžasným miestom pre tých, ktorí milujú miesta, kde sa stále niečo deje. Jedná sa o svetovo vyhľadávanou destináciu pri zátoke Biscayne Bay. Nájdete tu mnoho reštaurácií, kaviarní, barov a možností pre športové i kultúrne vyžitie. V Miami začala výstavba mnohých nových projektov a tento, ktorý Vám ponúkame, sa nachádza priamo v srdci všetkého nového.

Ponúkaný projekt je situovaný priamo u známeho parku Margaret Pace Park, kde nájdete tenisové kurty, ihrisko na volejbal, basketbal a futbal. Hneď vedľa je umiestnené jachtárske centrum, kde sa každoročne koná medzinárodná lodná show. Parky a jachty si užijete hlavne cez deň, nebudete sa tu ale nudiť večer? Určite nie! Pozdĺž promenády pri zátoke Biscayne Bay môžete navštíviť jednu z niekoľkých kaviarní, reštaurácií či barov.

Rezidencia

Projekt je postavený v zaujímavom architektonickom štýle. Jedinečný oválny tvar vytvára klenuté chodby, ktorými sa dostanete niekoľkými málo krokmi od výťahu až k dverám Vášho nového apartmánu.

Apartmány disponujú obytnou plochou o výmere 46-97 m2 a pozostávajú z 1-2 izieb a 1-2 kúpeľní. Každý z apartmánov má priestrannú terasu, ktorá umožňuje krásny výhľad na more alebo na metropolu. Vaša nová kuchyňa bude plne vybavená v európskom štýle - samozrejmosťou je granitová pracovná doska a nerezové spotrebiče. Vkusne vybavené budú aj kúpeľne.

K dispozícii Vám je aj pripojenie k vysokorýchlostnému internetu a satelitná / káblová televízia. Sklenené okná a dvere zodpovedajú vysokým požiadavkám na odolnosť proti vetru a energetickú úspornosť.

Rezidencia ponúka 360 stupňový panoramatický výhľad na celé Miami - od nového baseballového štadiónu až k pláži.

Vitajte doma

V rezidencii môžete využiť bazén či vírivky s výhľadom na oceán alebo fitness s výhľadom k bazénu. Prejsť sa môžete po lobby s obchodmi a kaviarňou. Na recepcii Vás privíta recepčný, ktorá je tu k dispozícii 24 hodín denne. V suteréne sú strážené podzemné garáže. Vitajte v rezidencii, v ktorej budete pyšní na to, že ju môžete nazývať svojím druhým domovom.

Developer projektu nie je v Miami žiadnym nováčikom. Jeho spoločnosť pôsobí v tejto oblasti už viac ako 60 rokov. Tento projekt v sebe snúbi jeho nezameniteľný štýl, bohaté skúsenosti a zmysel pre detail.

Možnosť prenájmu apartmánu s garantovaným výnosom

Budova je už postavená a apartmány sú dlhodobo prenajaté. Môžete si tak kúpiť apartmán a získať okamžitý príjem z prenájmu. 

Nájomca platí poplatky spojené s prevádzkou apartmánu. Vlastník platí len daň z nehnuteľnosti (je vydávaná miestnymi úradmi každý rok a mení sa, v súčasnej dobe je vo výške cca 2% z ceny nehnuteľnosti) a poistenie domácnosti (pre apartmán s dvoma spálňami je to cca 700 USD/ rok).

Viac informácií Vám radi oznámime na vyžiadanie.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +420 733 532 291 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: