Exkluzívne vily s bazénom a výhľadom na malebný záliv

Referenčné číslo: CH19546
Krajina: Čierna Hora
Mesto: Kavač
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Veľkosť: 180.00 m2 - 297.00 m2
 
Cena:
399.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Tento moderný projekt tvorí celkom 25 víl s dvoma až štyrmi spálňami. Každá vila ponúka vlastný nekonečný bazén, prístrešok pre auto alebo garáž a krásny výhľad na malebný kotorský záliv. Obklopuje ich fascinujúca krajina a hory, ktorých svahy končí priamo v Jadranskom mori.

Vily sú zasadené do zelene olivovníkov a borovicových hájov. Jedná sa o poschodové domčeky, ktoré môžu byť na želanie rozšírené o suterén, ktorý možno využiť ako posilňovňu a wellness, domáce kino alebo vínnu pivnicu. V každej vile nájdete okrem spální obývaciu izbu s kuchynským kútom, krb a terasu, ktorú môžete využívať miesto jedálne, kúpeľňu, komoru a práčovňu.

Projekt bol prispôsobený svojmu okoliu tak, aby do neho dokonale zapadol. Pripomína známe talianske a dalmatínske horské dediny. Zastrešené terasy typické pre stredomorskú architektúru poskytujú dodatočný vonkajší priestor, využiteľný takmer po celý rok.

Vily sú vzdialené len 10 minút jazdy od dvoch najznámejších miest v tomto zálive - Tivatu a Kotoru. Luxusný prístav Porto Montenegro je tiež len asi 10-15 minút ďaleko. Kúsok odtiaľto navyše vyrastú dve nové golfové ihriská.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: