Exkluzívny apartmán v srdci nádhernej metropoly, Budapešť

Referenčné číslo: EN19704
Krajina: Maďarsko
Mesto: Budapešť
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Investičné príležitosti
Veľkosť: 101.00 m2
 
Cena:
799.664 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Dovoľujeme si Vám ponúknuť tento exkluzívny apartmán, ktorý je orientovaný v srdci nádhernej metropoly v Budapešti. V okolí nájdete nespočetné množstvo pamiatok a turistických zaujímavostí. Nákupné príležitosti, príjemné reštaurácie a kaviarne nájdete v pešej vzdialenosti. V meste je výborná dopravná dostupnosť. Jazdí tu metro, električky a trajekty na rieke Dunaj.

Apartmán je umiestnený v 3. poschodí krásnej historickej budovy. Obytná plocha o výmere 101 metrov štvorcových ponúka predsieň, obývaciu izbu, spálňu, kuchyňu spojenú s jedálňou, galériu a kúpeľňu.

Apartmán je kompletne zariadený v benátskom štýle. V izbách nájdete nábytok značky Zara Home, kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou so všetkými potrebnými spotrebičmi. Stropy zdobia benátske lustre.

Apartmán je po kompletnej rekonštrukcii. Pri rekonštrukcii boli použité materiály tej najvyššej kvality. Podlahy v predsieni, kuchyni a v kúpeľni sú z talianskeho bieleho mramoru. Stropy sú vysoké 4,50 m.

Parkovanie je možné na ulici pred domom.

Vy máte teraz jedinečnú príležitosť kúpiť tento unikátny apartmán s bohatou históriou, ktorý je pravidelne prenajímaný prominentným cudzincom.

Nenechajte si ujsť túto výnimočnú investičnú príležitosť! Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Budapešti.

Kúpna cena bude splatná v HUF.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +420 733 532 291 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: