Exkluzívny dom s očarujúcim výhľadom na more

Referenčné číslo: SO18236
Krajina: Španielsko
Mesto: Barcelona
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 256.00 m2
 
Cena:
545.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Tento exkluzívny dvojgeneračný dom je južne orientovaný, umožňuje tak očarujúci výhľad na more, a navyše je postavený v jednej z najlepších rezidenčných komunít, ktorá ponúka tenisový klub, záhradu, bazén a okrem iného aj 24 hodinovú bezpečnostnú službu. Prednosťou je iste tiež umiestnenie v stredomorskom prostredí s miernymi teplotami a slnečnými dňami počas celého roka. Poloha medzi malými horami a Stredozemným morom, rovnako ako blízkosť k Barcelone robí toto miesto vhodným predovšetkým pre trávenie dovoleniek. V regióne tiež nájdete medzinárodné školy, golfové ihriská, všetky druhy voľnočasových aktivít, vodných športov, jazdectvo, športových centier, pláží, atď.

Dom je dvojposchodový o obytnej ploche 256,35 m2, obývačku s jedálňou so širokými oknami ponúka dostatok priestoru a svetla a vedie odtiaľto prístup na súkromnú záhradu, ktorá obklopuje dom. Na prízemí sa nachádza aj kuchyňa, veľká práčovňa, toaleta pre hostí a garáž pre 2 autá. Izby umiestnené na 1. poschodí, hlavná spálňa má priamy prístup na slnečnú terasu. Obrovské dvojité okná vytvárajú svetlý a slnečný priestor v dome. Veľkosť pozemku umožňuje výstavbu bazéna.

Dom bol postavený v roku 1990, je teda v perfektnom stave a nevyžaduje žiadne dodatočné investície. Celková veľkosť pozemku je 400 m2, veľkosť záhrady je 250 m2.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: