Exkluzívny rezort radových domov v prvej línii pri pláži

Referenčné číslo: PN19898
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Estepona
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Veľkosť: 259.60 m2 - 323.00 m2
 
Cena:
1.200.000 € - 1.990.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Prvá línia pri pláži! Kupujúci neplatí realitnú províziu!

50 moderných luxusných radových domov, fantastické umiestnenie, absolútne súkromie, privátna strešná terasa s jacuzzi, dychberúce výhľady na more. To je nový inovatívny rezidenčný projekt, ktorý sa stal synonymom luxusu.

Skvelé umiestnenie

Rezort sa nachádza v prvej línii priamo pri krásnom pláži na pobreží Costa del Sol v najexkluzívnejšej časti západného okraja Estepona. Predstavuje útočisko pokoja a bezpečia, je dobre izolovaný od ostatných susedných urbanizácií, je obohnaná verejnými zelenými plochami a borovicovým hájom. Nachádza sa len pár minút chôdze od prístavu Estepona, v blízkosti centra mesta s výnimočne dobrým spojením do presláveného Puerto Banús, Marbelly a letísk v Malage a Gibraltáru. Ako jedna z najvyhľadávanejších a najznámejších rezidenčných destinácií v Európe ponúka táto oblasť raj pre tých, ktorí hľadajú luxusný životný štýl na pobreží Stredozemného mora a vynikajúcu investičnú príležitosť.

Oblasť ponúka na jednej strane bohaté kultúrne dedičstvo a úžasnú atmosféru bývalej rybárskej dedinky a na druhej kozmopolitné prostredie s nekonečným množstvom zábavy. Na pobreží sa nachádza viac ako 60 golfových ihrísk (vrátane desiatky v blízkosti rezortu) a ďalšie špičkové vybavenie pre voľný čas. Pláže zahrňujúceho viac než 20 km, sú posiate plážovými barmi, reštauráciami a ponúkajú širokú škálu vodných aktivít.

Skvele vybavený rezort

Rezort ponúka svojim majiteľom svieže záhrady s priestranným infinity bazénom, 50 m olympijským bazénom a bazénikom pre deti. Súčasťou je tiež spa s vyhrievaným bazénom, turecké kúpele, spa a plne vybavená posilňovňa. Čerešničkou na torte sú kaskádové vodopády vo sviežich záhradách, chill-out zóny či veľké plážové postele v balijskom štýle.

Luxusné radové domy do osobného vlastníctva

Radové domy vynikajú moderným architektonickým dizajnom a sú k dispozícii v rôznych veľkostiach od 3 spálňových až po 5 spálňové. Pri plánovaní bolo prvoradé zdôraznenie prirodzeného svetla. Veľké okná, minimálne profily, prirodzene presvetlené kazetové schodisko podčiarkujú otvorený inovatívny dizajn, ktorý navyše dopĺňajú veľkoformátové keramické dlaždice. Kuchyne sú priestranné, vybavené značkovými spotrebičmi a sú priamo prepojené s obývacou izbou. Tá je vďaka svojej dvojitej výške veľmi vzdušná a svetlá. Je prepojená do horných poschodí sklenenou galériou, ktorá ešte zvyšuje pocit výnimočnosti. Každý radový dom má privátnu strešnú terasu s jacuzzi, pergolou, umelou trávou a grilom. Súčasťou všetkých jednotiek je tiež vlastná podzemná garáž s privátnym prístupom do domu. Rezort disponuje tiež spoločným parkoviskom pre hostí.

Súčasťou vybavenia radových domov je krb, podlahové kúrenie (na vodu v obytných priestoroch, elektrické v kúpeľniach), klimatizácia s možnosťou kúrenia, vstavané skrine, bezpečnostné dvere a najmodernejšie domové automatizačné systémy.

Vynikajúca dostupnosť

Veľkou výhodou rezortu je skvelá dostupnosť. Medzinárodné letisko v Malage sa nachádza približne 57 minút odtiaľto. Priamo na letisku si môžete požičať auto alebo využiť taxi.

Najlepšia klíma v Európe

Táto oblasť bola na základe niekoľkých štúdií vyhodnotená ako miesto s najlepšou klímou v Európe. Ponúka cez 300 slnečných dní v roku a ročnú priemernú teplotu 19 °C.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Kupujúci neplatí realitnú províziu!

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: