Extravagantná luxusná vila medzi mestami Sosua a Cabarete

Referenčné číslo: SC17166
Krajina: Dominikánska republika
Mesto: Cabarete
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 1700.00 m2
 
Cena:
2.999.999 US$ (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Táto nehnuteľnosť sa nachádza 20 minút od medzinárodného letiska Puerto Plata, z ktorého každý deň odlieta lietadlo do New Yorku, a ďalších 10 minút od mesta Sosúa.

Jedná sa o dvojstupňovou vilu situovanú na až neuveriteľne vhodnom tvarovanom 3 ¾ akrovom pozemku v zodpovedajúcom vidieckom okolí nad mestom s úžasným výhľadom na kopce a hory.

Súčasťou tejto prepojenej komunity je veľa nehnuteľností s hodnotou cez milión dolárov a ďalšie sú vo výstavbe.

Hlavná brána sa otvára kľukatej ceste, ktorá ďalej vedie okolo talianskej mramorovej fontány, príjazdových ciest a miest pre parkovanie, to všetko kompletne vydláždené. Príjazdová cesta je lemovaná manilovými palmami, ktoré sú podobné palmám "royal", ale rastú rýchlejšie. Na ceste k domu je niekoľko veľkých stromov obklopených nádhernými záhradami a cestičkami vrátane miest na sedenie, kde možno báječne relaxovať v tieni.

Vstupuje sa cez veľký krytý priestor. Prvá miestnosť je formálne jedáleň s veľmi veľkým mahagónovým stolom obličkovitého tvaru a 12 ručne vyrezávanými stoličkami.

Po oboch stranách je točité schodisko. Na odľahlom konci tejto veľkej miestnosti sú dvoje toalety. Na jednom konci je tiež knižnica s televíziou a miesto, kde sa človek môže dokonale uvoľniť. Izby pre hostí sú štyri - všetky sú rovnaké až na farbu, ktorá je u každej iná. Každá izba má balkón, kúpeľňu so sprchou, king - size posteľ, stolík a stoličky, lampy, vetráky a francúzske dvere, ktoré možno otvoriť a užívať si čerstvý horský vzduch. Tieto priestory nie je potrebné klimatizovať.

Kryté terasy sú celkom tri. V dome sa ďalej nachádza skutočná jedáleň pre klasické večere s nádherným stolom so sklenenou doskou pre 8 ľudí. V tejto miestnosti je aj bar a obývacia časť s veľkou televíziou, prehrávačmi, zvukovým systémom "surround" atď. Satelit vám poskytne všetky obľúbené kanály.

Na jednu stranu od tohto priestoru je hlavná kuchyňa. Ručne vyrábaný kredenc dovezený z Talianska a na každej strane kuchyne dvojitý drez. Dve veľké chladničky - s veľkými sklenenými dverami a chladničkou na fľaše s vodou, nealkoholickými nápojmi. Ďalej extra veľký plynový aj elektrický sporák, dvojitá rúra, grill na drevené uhlie a fritéza. Uprostred toho všetkého je pult na krájanie a sekanie všetkého, čo budete potrebovať.

Na jednej strane susedí kuchyňa s práčovňou - práčka, sušička, atď. Na druhej strane susedí s garážou, ktorá pojme 2-4 auta v závislosti od ich veľkosti.

Hlavná izba je nad kuchyňou. K nemu patrí bar, kuchynka, obria sprcha, vírivka, dvojité umývadlo, toaleta, cédrový nábytok, pracovňa a obývacia časť. Spálňové časti sú dve, jedna posteľ je king - size dovezené z Thajska a ručne vyrezávaná z tekvicového dreva. Všetku tú nádheru sa vlastne slovami ani nedá poriadne opísať, takže ju nemožno ani dosť vynachváliť.

3 bazény sú zoradené nad sebou a prepojené splavmi. Aj tu nájdeme vírivku, do ktorej voda plynie z druhého bazéna. U dolného detského bazéna je sprcha a kúpeľňa.

Súčasťou sú tiež priestory pre služobníctvo, ktoré sa nachádzajú pod izbami pre hostí - súkromný prístup, kúpeľňa so sprchou, kuchyňa a ďalšia práčovňa - aby sa bielizeň nemusela prenášať po dome sem a tam.

Na jednej strane čelného dvora je dvojitý altánok. Pod ním je 1000 hl nádrž s čistou vodou. Pri dome je miestnosť s generátorom a 30 kW elektrárňou ako záložný zdroj energie. Pod touto miestnosťou je ďalšia 530 hl nádrž. Na opačnej strane domu je miestnosť s čističkou, kde sa voda pred prinesením do domu filtruje a kde sa skladuje plyn a tlakové nádoby. Pod touto miestnosťou je ďalšia nádrž o objeme približne 830 hl. Všetka voda pochádza zo studní. Jedna z nehnuteľností vyprodukuje cez 340 litrov za minútu a táto voda je čistá ako kdekoľvek inde.

Ohromná hlavná izba s veľkou terasou a skvelým výhľadom. Niektoré priestory boli postavené s možnosťou ich rozdelenia v prípade potreby ďalšej veľkej spálne.

Vila celkovo disponuje 6 izbami, 11 toaletami, 3 kuchyňami, veľkou miestnosťou, filmovou miestnosťou, športovou miestnosťou s biliardom, stolným tenisom, 3 bazénmi, vírivkou, 2 práčovňami, priestormi pre služobníctvo, miestnosťou s generátorom a dokonca aj svojou vlastnou dobre vybavenou miestnosťou pre detí.

Telefónna linka, 24h strážená nehnuteľnosť, stajne, tenisové kurty.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: