Hotel s reštauráciou priamo pri pláži na Makarskej riviére

Referenčné číslo: DE19532
Krajina: Chorvátsko
Mesto: Mala Duba
Typ reality: Hotel / Penzión
Veľkosť: 533.00 m2
 
Cena:
1.200.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Tento menší hotel je v prevádzke takmer 50 rokov. Jedná sa o trojposchodový hotel s 10 + 2 izbami a dvoma apartmánmi. Hotel má ideálnu kapacitu 34 hostí, čo zaisťuje príjemnú rodinnú atmosféru.

Prvý apartmán pre štyri osoby má 40 m2 a pozostáva zo spálne a kuchyne spojenej s jedálňou a obývačkou a ponúka dokonca masážnu vaňu, fínsku saunu a krb.

Druhý apartmán má 20 m2, je určený pre tri osoby a skladá sa zo spálne a kuchyne spojenej s obývacou izbou. Jeho veľkou výhodou je masážna sprcha, turecká sauna a vlastná strešná terasa. Ďalej je v prvom aj druhom poschodí po piatich priestranných izbách celkovo pre 28 hostí.

Samozrejmosťou je v hoteli recepcia, profesionálna kuchyňa a bar a reštaurácia na prízemí. Reštaurácia má 34 miest na sedenie a k tomu 20 miest na terase. Medzi ďalšie vybavenie sa radí ústredné kúrenie a klimatizácia v izbách a apartmánoch. Hotel v roku 2014 prešiel kompletnou rekonštrukciou.

Hostia určite ocenia priamy výhľad na more, od ktorého je hotel vzdialený iba desať metrov! Vďaka tomu im čašníci môžu doniesť chladený nápoj až na pláž.

Súčasťou hotela sú tri terasy. Jedna patrí k reštaurácii, druhá terasa pred domom funguje ako kaviareň (cca 100 m2 a 60 miest na sedenie) a tretia, strešná terasa má 40 m2 a je neustále zaliata slnkom. Je vybavená grilom a slnečníkmi. Výhľad zo strechy je priamo fantastický.

Letovisko Mala Duba je klenotom Jadranu, sľubujúcim nádhernú kombináciu slnka, mora a pohody. Je vzdialené asi 30 minút jazdy autom od Makarskej. Na sever i na juh od dediny sa rozkladá krásna, viac ako kilometer dlhá kamienková pláž.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: