Inšpiratívna eko-vila v Cabrere

Referenčné číslo: SC17225
Krajina: Dominikánska republika
Mesto: Cabrera
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 430.00 m2
 
Cena:
1.800.000 US$ (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Nádherná horská vila na poslednom vrcholku zelených kopcov nad pobrežným mestom Cabrera. Nehnuteľnosť má celkom 6 samostatných budov s oddeleným ateliérom, bazénom a rozľahlými záhradami plnými exotického ovocia.

Jedná sa o miesto ideálne pre umelcov. Jeho priamo magická nespútanosť sa zmocní vašej fantázie a dovedie ju k tým najodvážnejším predstavám.

Hneď pri vchode vás upúta priestranná veranda s úžasným výhľadom na oceán. Spálne sú celkovo tri a susedia s pracovňou, ktorá môže poslúžiť ako štvrtá. Každá zo spální pre hostí má vlastnú kúpeľňu. Pri ústrednej obývacej izbe je navyše úpravňa.

Hlavná spálňa má svoju vlastnú verandu, kde úlohu slnečníka zastáva palma, a je v tesnej blízkosti bazéna. V tejto spálni je ohromný kredenc, king-size posteľ a veľká kúpeľňa s dvomi umývadlami, veľkou sprchou a vaňou. Táto časť je oddelená a so zvyškom ju spája chodba z pracovne.

Veľká kuchyňa je plne vybavená špičkovým sporákom, mixérmi, kávovarmi, hriankovačmi, odšťavovačmi a všetkým ostatným, čo môžete potrebovať.

Súkromný ateliér má 100 metrov štvorcových a svoju vlastnú verandu, kuchyňu a kúpeľňu; výhľad na oceán je samozrejmosťou. Celý objekt je napájaný solárnou energiou a do okolitej prírody teda nielen zapadá, ale tiež ju rešpektuje.

Obytná plocha : 430 m²

Plocha pozemku : 62 900 m²

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: