Investičné 4* apartmány v Kitzbühelských Alpách

Referenčné číslo: SO19879
Krajina: Rakúsko
Región: Kitzbühel
Mesto: Lofer
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 49.68 m2 - 92.29 m2
 
Cena:
240.191 € - 402.618 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Predstavujeme kompletne renovovaný apartmánový dom, ktorý sa nachádza na peknom pokojnom mieste obklopenom mocnými vrcholkami Álp. V blízkosti sa nachádza centrum mesta s mnohými obchodmi a reštauráciami. Iba 200 metrov odtiaľto je plavecký bazén a k lanovke sa dostanete po 600 metroch. V pešej dostupnosti sú aj tenisové kurty, minigolf, turistické či cyklistické trasy. Ideálne miesto pre aktívny odpočinok pre Vašu rodinu!

Popis oblasti

Lofer je známe rekreačné stredisko v Salzburger Saalachtal, ktoré obklopujú hory Loferer a Reither Gebirge a impozantný štít Loferer Steinberg. Vďaka centrálnej polohe sú výborne dostupné mestá Salzburg či Zell am See a turisticky atraktívne oblasti Berchtesgaden a Kitzbühel.

Lofer je obľúbené stredisko v priebehu letnej i zimnej sezóny. V lete sa môžete po turistických výstupoch alebo cyklistických výletoch osviežiť v priezračnej chladivej vode niektorého z prírodných alebo umelo vytvorených kúpalísk. Steinbergbad Lofer ponúka široký výber atrakcií - tobogány, drevené plte, detské ihriská, plážový volejbal, stolný tenis a mnoho ďalšieho. Milovníci vodných športov môžu v Loferu vyskúšať aj jazdu na kanoi, kajaku alebo na rafte.

V zime na Vás čaká rodinné lyžiarske stredisko s perfektne upravenými zjazdovkami. K dispozícii sú služby lyžiarskych inštruktorov pre deti aj dospelých. Samozrejmosťou sú tradičné reštaurácie priamo na zjazdovkách. Oblasť je obľúbená aj pre vyznávačov bežeckého lyžovania. Vyhlásené lyžiarske oblasti Kitzbühel a Zell am See sú len 30 minút jazdy odtiaľto.

Apartmánový rezort

Ponúkané apartmány zahŕňajú 1 - 2 spálne, obývaciu izbu, vybavenú kuchyňu, kúpeľňu/ WC a veľký balkón. Niektoré apartmány disponujú priestrannou terasou, odkiaľ si môžete vychutnať nádherný výhľad na okolité hory. Apartmány sú renovované a vybavené novým moderným nábytkom. Veľké okná zaisťujú príjemnú svetlosť miestností. Na pozemku je k dispozícii parkovisko pre 16 áut (krytý drevený Carport) a detské ihrisko.

Užívanie nehnuteľnosti

Apartmány sa predávajú do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené ku kombinácii čiastočného vlastného užívania a ďalšieho prenájmu. Očakávaný príjem z prenájmu v prvom roku činí až 6 % z kúpnej ceny nehnuteľnosti po odpočítaní prevádzkových nákladov a pred zdanením (predpoklad pri nulovom vlastnom využití). Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať.

Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Spolu s kúpnou zmluvou podpisuje kupujúci aj zmluvu o ďalšom prenájme. Tá sa uzatvára na dobu 5 rokov.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás! Radi Vám poskytneme viac informácií či dohodneme prehliadku. Kupujúci neplatí realitnú províziu!

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: