Investičné apartmány v srdci Zillertalu

Referenčné číslo: AS19819
Krajina: Rakúsko
Región: Zillertal/Hintertux
Mesto: Mayrhofen
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 122.76 m2 - 125.29 m2
 
Cena:
890.000 € - 990.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Garantovaný príjem z prenájmu!

Na nádhernom slnečnom mieste v obľúbenom stredisku Mayrhofen vzniká projekt 10 apartmánov ku kombinácii vlastného využitia a ďalšieho prenájmu s garantovaným príjmom z prenájmu! Projekt obklopuje idylická alpská príroda, ktorá vyzýva k relaxácii a odpočinku. Centrum Mayrhofenu s mnohými obchodmi, reštauráciami a kaviarňami je len pár minút odtiaľto. Pred domom zastavuje ski bus a autobus, ktorý vás pohodlne dovezie do centra Mayrhofenu a na okolité zjazdovky.

Apartmány

Projekt zahŕňa 10 apartmánov s jednou, dvoma a troma spálňami. Ku každému apartmánu patrí balkón či terasa. Apartmány sa predávajú kompletne zariadené a vybavené. V kúpnej cene apartmánov je zahrnuté vonkajšie parkovacie miesto a pivnica.

Ďalší prenájom

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva, ale majiteľ nehnuteľnosti je povinný túto nehnuteľnosť ďalej komerčne prenajímať. Zmluva o ďalšom prenájme sa podpisuje na 10 rokov. Majiteľ apartmánu získava garantovaný výnos z prenájmu vo výške 4 % z celkovej kúpnej ceny vrátane nábytku.

Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné po dobu 6 týždňov v roku. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať.

Spoločné priestory

K spoločným priestorom domu patrí priestranná sauna a reštaurácia s terasou.

Termín výstavby

Výstavba projektu bude zahájená v apríli 2019 a dokončená by mala byť v decembri 2019.

Mayrhofen

Mayrhofen je vďaka svojej polohe nazývaný srdcom údolia Zillertal. Zjazdovky medzi Mayrhofenom, Finkenbergom a Lanersbachom tvoria areál Ski Zillertal 3000. Mayrhofen je tiež vstupným miestom do lyžiarskeho areálu Penken. Lyžiarsku ponuku završuje ľadovec Hintertux, jediný celoročne zjazdný ľadovec v Rakúsku, ktorý sa nachádza na konci údolia. Je tiež vyhľadávaným miestom pre tréning mnohých reprezentačných družstiev z celého sveta. Súčasťou areálu pri ľadovci je tiež najprudšia upravovaná zjazdovka Harakiri v Rakúsku so sklonom takmer 80 %.

Oblasť je hojne vyhľadávaným turistickým cieľom aj v priebehu letnej sezóny vďaka hustej sieti turistických a cyklistických trás. Táto oblasť si podmanila aj milovníkov horolezectva, golfu a paraglidingu.

Mayrhofen je ideálne miesto pre aktívnu dovolenku s pulzujúcim centrom mesta, ktorá si však stále zachováva jedinečnú alpskú atmosféru. Nájdete tu mnoho reštaurácií, barov, obchodov, kaviarní a požičovní športového vybavenia. Na svoje si tu prídu všetky vekové skupiny.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +420 733 532 291 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: