KitzSki - 4 * apartmány s garantovaným príjmom z prenájmu

Referenčné číslo: AV19853
Krajina: Rakúsko
Región: Kitzbühel
Mesto: Mittersill
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 20.00 m2 - 40.00 m2
 
Cena:
138.900 € - 292.900 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Po úspešnej realizácii viac ako 10 projektov predstavuje uznávaný developer nový projekt 4* luxusných hotelových apartmánov a suít v alpskom štýle. Okrem skúseností developera podčiarkuje atraktívnosť investície aj fantastické umiestnenie vo svetovo preslávenom lyžiarskom stredisku. Južná orientácia komplexu dáva vyniknúť nádherným panoramatickým výhľadom na hory národného parku Vysoké Taury vrátane hory Grossvenediger s výškou 3 674 metrov. Staňte sa hrdým majiteľom jedného z nich.

Čím je tento projekt výnimočný?

  • Umiestnenie v KitzSki - najlepšej lyžiarskej oblasti sveta
  • Možnosť garantovaného príjmu z prenájmu 4,3 % na prvé 3 roky
  • Iba 350 metrov od lanovky, možnosť využitia shuttle servisu
  • Dvojsezónna oblasť
  • 4* hotelové zázemie a služby
  • Wellness, fitness, reštaurácia
  • Luxusné vybavenie apartmánov
  • Kompletný servis správy nehnuteľnosti
  • Priaznivá cena
  • Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Kompletné vybavenie v modernom alpskom štýle

Exteriér aj interiér komplexu tvoria vysoko kvalitné materiály. Pre zachovanie alpského štýlu je hojne využívaný prírodný kameň, drevo, koža a kvalitné textílie. Apartmány aj suity sú predávané vrátane kompletného vybavenia a zariadenia od lyžičky až po pohovku tak, aby bola jednotka pripravená k okamžitému užívaniu a prenájmu turistom. Kupujúci si môže vybrať z niekoľkých farieb a materiálov podľa nábytkových balíčkov, ktoré boli starostlivo vybrané architektmi a interiérovými dizajnérmi.

Luxus a komfort v rezorte

K dispozícii je vám aj vašim hosťom wellness s vnútorným aj vonkajším bazénom a s niekoľkými saunami. Priamo z wellness si budete môcť vychutnávať úžasný výhľad do okolitých hôr. Ak by ste si chceli zacvičiť, je k dispozícii fitness. Pre vaše deti je k dispozícii detský kútik.

Súčasťou rezortu je aj recepcia, reštaurácia, práčovňa s niekoľkými práčkami a sušičkami, lyžiareň so sušičmi topánok a so súkromnými boxmi na lyže. Vlastníci budú mať k dispozícii uzamykateľné boxy, kam si môžu uskladniť veci, ktoré nechcú prevážať domov.

Užívanie nehnuteľnosti

Apartmány sa predávajú do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené ku kombinácii čiastočného vlastného užívania a ďalšieho prenájmu. V prípade tohto projektu si môžete zvoliť z dvoch variant príjmu z prenájmu - garantovaný príjem z prenájmu vo výške 4,3 % ročne na obdobie prvých 3 rokov, alebo flexibilný príjem z prenájmu závislý na obsadenosti celého rezortu.

Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Spolu s kúpnou zmluvou podpisuje kupujúci aj zmluvu o ďalšom prenájme. Tá sa uzatvára na dobu 15 rokov od doby otvorenia projektu pre prenájom turistom s opciou na ďalších 5 rokov. Prenájom zabezpečuje spoločnosť, ktorá je jedným z lídrov na trhu v prenájme tohto druhu nehnuteľností.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať.

Termín výstavby

Stavebné povolenie pre prvé 4 budovy bolo už vydané. Povolenie pre 5. budovu by malo byť vydané v priebehu tohto roka. Stavba začne, keď sa predá 50 % jednotiek v prvých 4 budovách. Developer očakáva začiatok výstavby v lete 2019. Dokončenie stavby je predbežne plánované na koniec roka 2020, prípadne na polovicu roka 2021 (záleží na začiatku termíne výstavby).

KitzSki - najlepšia lyžiarska oblasť sveta

Kitzbühel je legendárnym horským športovým centrom v srdci lyžiarskeho strediska KitzSki. S Mittersillom je prepojený cez Pass Thurn, kde bude postavený tento rezort. Oblasť získala na Skiresort.de v roku 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 a 2018 ocenenie Najlepšia lyžiarska oblasť sveta. V roku 2018 bola spoločnosť Bergbahn AG Kitzbühel označená za najlepšiu na svete aj na prestížnej World Ski Awards. Oblasť preslávila tiež vďaka medzinárodným pretekom Hahnenkamm Races na legendárnej zjazdovke Streif, ktorá je považovaná za jednu z najťažších a najnebezpečnejších na svete.

V zime môžete využiť viac ako 230 km zjazdoviek pre lyžiarov aj snowboardistov všetkých stupňov obtiažnosti, fun parky, sánkarské dráhy, stovky kilometrov bežkárskych a zimných turistických trás. Zjazdovky sú obsluhované viac ako 1 000 snehovými delami, ktoré garantujú snehovú pokrývku od začiatku decembra až do jari.

Okrem toho tu nájdete aj mnoho útulných horských chát, reštaurácií a apres ski barov, kde si môžete oddýchnuť u dobrého jedla a pitia a užívať si fascinujúce výhľady na mocné vrcholky hôr.

Raj pre športovcov aj rodiny s deťmi

Oblasť Kitzbühel / Kirchberg / Mittersill je v letných mesiacoch rajom pre aktívnych športovcov aj pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť v náručí očarujúcej prírody. Rozmanitosť regiónu doslova berie dych. Čaká tu na vás 2500 km turistických trás, 1000 km cyklistických trás s ideálnymi podmienkami od začiatku mája do konca októbra, 9 golfových ihrísk v okruhu 50 km a adrenalínové výzvy pre horolezcov. Aj v lete môžete samozrejme využívať lanovky a pohodlne sa tak dostať na vrcholky, odkiaľ si môžete užívať očarujúce výhľady na skalnatý masív Wilder Kaiser a mohutné ľadovcové vrcholky pohoria Vysoké Taury vrátane najvyššej hory Rakúska Grossglockner (3 798 m).

V srdci Kitzbüheli na vás čaká relaxačné kúpeľné centrum Aquarena Kitzbühel obľúbené najmä u rodín s deťmi. Plávanie, špliechanie, kúpalisko s kaskádou, dva veľké tobogány či detský bazén malých návštevníkov nadchne a dokonale unaví.

Dospelí ocenia centrum po celodennom lyžovaní či turistických výstupoch. Môžu načerpať novú energiu v 25 m plaveckom bazéne či v modernom saunovom svete, kde si odpočinie telo aj myseľ. Môžu sa tiež zveriť do rúk profesionálnych masérov, ktorí uvoľnia všetky zvyšné napätie.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás! Radi Vám poskytneme viac informácií či dohodneme prehliadku miesta výstavby. Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Foto: mj - tim photography/ Shutterstock.com, Pawel Kazmierczak, Shutterstock.com

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: