Krásna vila vo výbornej lokalite priamo pri mori

Referenčné číslo: PM19870
Krajina: Chorvátsko
Región: Rogoznica
Mesto: Rogoznica
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 470.00 m2
 
Cena:
1.700.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Priamo pri mori!

Túto vilu s fantastickými výhľadmi nájdete prakticky priamo pri mori, od ktorého ju delia len 3 metre. K domu sa dostanete po ceste a zaparkovať tu môžete na parkovisku pre päť vozidiel. Centrum dediny Rogoznica, kaviarne, reštaurácie a obchody sú vzdialené len 5 minút jazdy autom. Dostanete sa k nim aj pohodlnou prechádzkou pozdĺž pobrežia alebo na bicykli. Letisko je vzdialené 28 km.

Vila je rozdelená na prízemie a tri poschodia. V prízemí sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa, spálňa a obývacia izba s prístupom na záhradu. V dobre udržiavanej záhrade, porastenej stredomorskými rastlinami a bylinami, stojí veľký prístrešok, ktorý zaisťuje príjemný tieň. Pozemok má výmeru 617 m2.

Prvé poschodie tvorí priestranný rodinný apartmán s obývacou izbou, kuchyňou, jedálňou, štyrmi spálňami a dvoma kúpeľňami. Z obývacej izby sa dostanete na terasu, na ktorej môžete pohodlne posedieť pri obede alebo odpočívať a užívať si výhľad na more a západ slnka. Druhé poschodie sa skladá z dvoch apartmánov. Každý má vlastný balkón s výhľadom na more. V poslednom poschodí sú tiež dva apartmány a aj tieto jednotky majú prístup na vlastný balkón s panoramatickým výhľadom.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: