Krásne apartmány a radové domy pri mori a golfového ihriska

Referenčné číslo: LH19455
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Alcaidesa
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 174.19 m2 - 176.68 m2
 
Cena:
319.000 € - 370.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Slnko, nádherné prostredie, fantastické výhľady na Stredozemné more a krásna krajina andalúzskeho pobrežia - to všetko robí z tohto projektu výnimočné miesto na bývanie. Dopravná dostupnosť je vďaka neďalekej diaľnici vynikajúca, rýchlo sa odtiaľ dostanete hneď na tri medzinárodné letiská. V blízkom okolí je všetka občianska vybavenosť. Uzavretý areál s bytmi, strešnými bytmi a radovými domami je strážený 24 hodín denne a nachádza sa len 250 metrov od pláže.

Byty s dvoma až troma spálňami majú výmeru od 85 m2, radové domčeky s tromi až štyrmi spálňami, orientované na rôzne svetové strany, potom minimálne 100 m2. Ich majitelia môžu využívať husto vysadené záhrady, lúky, pergoly, detské ihriská, kurty na padel tenis alebo štyri veľké bazény, pri ktorých sa dá relaxovať pod modrou oblohou v plných 300 dní v roku.

Byty sú priestranné a presvetlené. Majú veľkú terasu, ktorá svoju funkciu plní vďaka priaznivému počasiu po celý rok, kompletne vybavenú kuchyňu (v radových domoch sú kuchyne čiastočne vybavené), obývacia izba, jedáleň a mramorová kúpeľňa a sú vybavené domovou technikou. Všetky materiály sú vysoko kvalitné a ihneď po vstupe do bytu je z každého premysleného detailu poznať dôraz na praktickosť. Ku každej jednotke patrí garáž a komora.

Čakajú na vás mramorové podlahy, klimatizácia, vírivka, drevené bezpečnostné dvere, okná s dvojitými sklami a domáci videotelefón. Iste oceníte aj možnosť kúpy už zariadenej nehnuteľnosti.

Jedinečné rozmiestnenie budov násobí pocit svetla a priestoru. Ak k tomu pripočítate výhľady na more, je tento projekt skutočným klenotom medzi nehnuteľnosťami.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: