Krásny apartmán v blízkosti parlamentu, Budapešť

Referenčné číslo: EN19681
Krajina: Maďarsko
Mesto: Budapešť
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Investičné príležitosti
Cena:
268.474 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Tento krásny a luxusný apartmán sa nachádza iba 1 minútu chôdze od Maďarského parlamentu. V mieste je dostupná všetka občianska vybavenosť. Všetky obchody, bary, reštaurácie, kaviarne a nočné podniky sú k dispozícii v pešej vzdialenosti.

Apartmán sa pýši predsieňou so vstavaným nábytkom, priestrannou obývacou izbou spojenou s kuchyňou, jednou spálňou a ďalšou izbou pre hostí, ktorý môže byť využitý aj ako pracovňa. K spálni patrí vlastný šatník. V kuchyni nájdete kvalitné spotrebiče značky Miele, v kúpeľni zase mozaikové podlahy.

Celý apartmán, schodisko a tiež interiér budovy boli kvalitne zrekonštruované.

Teraz máte jedinečnú príležitosť ku kúpe nehnuteľnosti, ktorá sa nachádza priamo v srdci Budapešti. Nehnuteľnosť je vhodná ku komerčnému prenájmu a predstavuje tak výhodnú investičnú príležitosť.

V prípade kúpy nehnuteľnosti na investíciu môžete využiť služby nastavenej agentúry, ktorá zabezpečuje krátkodobé (u niektorých typov nehnuteľností iba dlhodobé) prenájmy týchto apartmánov na základe reálnych obsadeností.

Budapešť navštívi niekoľko miliónov turistov ročne, ktorí s obľubou preferujú ubytovanie v luxusných apartmánoch v centre mesta.

Nenechajte si ujsť túto výnimočnú investičnú príležitosť! Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Budapešti.

Kúpna cena bude splatná v HUF.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: