Krásny dom v prvom rade pri mori

Referenčné číslo: PM19872
Krajina: Chorvátsko
Región: Rogoznica
Mesto: Rogoznica
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 250.00 m2
 
Cena:
850.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

10 metrov od mora

Tento dvojposchodový dom nájdete v krásnej zátoke na okraji idylickej rybárskej dedinky Rogoznica. Bol postavený len niekoľko metrov od pobrežia a kamienkovej pláže s čistou vodou, vhodnou na kúpanie, a je obklopený píniovým hájom. K najbližším reštauráciám, kaviarňam a obchodom sa dostanete v priebehu niekoľkých minút jazdy na bicykli. Cesta do mesta Šibenik vám zaberie cca pol hodiny jazdy autom a letisko je vzdialené 25 km. Lokalita je ako stvorená na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky v nádhernej prírode.

Pozemok o veľkosti 450 m2 ponúka veľa možností využitia. Je tu dostatok priestoru pre uskladnenie lode alebo vybudovanie bazéna a terasy. K domu patrí aj kotvisko.

V prízemí sa nachádza garáž a úložný priestor. Prvé poschodie pozostáva z veľkého apartmánu s dvoma spálňami a obývacou izbou s prístupom na veľkú zastrešenú terasu so záhradným krbom. V druhom poschodí sú dva apartmány s jednou a dvoma spálňami. Všetky miestnosti ponúkajú úžasné výhľady na more a zátoku. Vybavenie domu je v dobrom stave a nevyžaduje žiadne ďalšie investície.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: