Lokality pre nákup nehnuteľností v Dubaji

DubajDowntown Dubai / Burj Dubai

Nová prestížna oblasť v Dubaji, ktorá zahŕňa výstavbu najvyššej budovy sveta a niekoľko ďalších nadväzujúcich projektov, vrátane najväčšieho obchodného centra na svete Dubai Mall s 1000 obchodmi. Downtown Dubai sa nachádza v blízkosti budovanej najväčšej obchodnej a business štvrti Dubai Business Bay, golfového ihriska, dostihovej dráhy atď.

Súčasťou celého komplexu je akékoľvek spoločenské a športové vyžitie na najvyššej úrovni, široký výber svetovej gastronómie, hlavná obchodná trieda, umelé jazero, parky a ihriská.

Dubai Marina

Oblasť Dubai Marina, tiež sa hovorí New Dubai, je nová exkluzívna štvrť okolo "umelej rieky" - vodného kanála dlhého asi 2 km a širokého 100 - 300 m - pozdĺž morského pobrežia. Oblasť je tiež prezentovaná ako jedna z najzdravších oblastí na bývanie. Marína sa nachádza v blízkosti obchodných centier ako je Internet City, Media City, Knowledge Village apod., kde sídlia globálne firmy, čo tiež zvyšuje atraktivitu miesta.

The Palm - Jumeirah

Jeden z najznámejších projektov výstavby na svete. Projekt, ktorý v roku svojho predstavenia 2002 začal obdobie veľkých investícií do nehnuteľností a výstavby v Dubaji. The Palm - Jumeirah je vystavaný na pobreží Dubaja ako ostrov v tvare palmy, ktorý je prepojený s pevninou komunikáciou. Zahŕňa viac ako 4000 apartmánov a víl, 32 hotelov, vrátane Trump Hotel. 75 km piesočných pláží a viac ako 70 národností obyvateľov, ktorí tu budú žiť sezónne aj celoročne.

Business Bay

Business Bay sa nachádza v okolí kanála Dubai Creek a jedná sa o hlavnú obchodnú štvrť v Dubaji. Nájdete tu obchodné, kancelárske, ale aj obytné priestory. Nechýbajú ani všetky služby vrátane obchodov, reštaurácií, butikov, ihrísk alebo športových zariadení.

Ponuka nehnuteľností v Dubaji

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: