Luxusná nová vila v blízkosti mesta Poreč

Referenčné číslo: SO19785
Krajina: Chorvátsko
Mesto: Sveti Lovreč
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 240.00 m2
 
Cena:
750.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Na okraji zástavby v dedine Sveti Lovreč, asi 7 km od mesta Poreč, bola v roku 2018 dokončená stavba modernej priestrannej vily s bazénom. Vzdialenosť od pláže je len 7 km. Vila je vhodná jak na trvalé bývanie, tak na trávenie nezabudnuteľných dovoleniek alebo prenajímanie turistom.

Vila je rozdelená na prízemie a prvé poschodie. V prízemí sa nachádza veľká obývacia izba s jedálenským a kuchynským kútom, dve spálne s kúpeľňou, WC pre hostí, práčovňa, komora a kotolňa. Z obývacej izby sa dostanete priamo na priestrannú zastrešenú terasu, na ktorú nadväzuje otvorená terasa (130 m2) s bazénom (62 m2), letná kuchyňa (50 m2) a ďalšie WC pre hostí. Na terase vonku môžete pohostiť minimálne desať ľudí. Bazén je vybavený hydromasážnymi tryskami.

Do prvého poschodia vedie vnútorné schodisko. Tu sú ďalšie dve spálne s vlastnou kúpeľňou a terasy, kde si môžete vychutnať fantastické výhľady. Veľká strešná terasa priamo nabáda k pozorovaniu nočnej oblohy a cez deň odtiaľto cez nedotknutú krajinu dohliadnete až na more.

Kamkoľvek sa pozriete, všade boli použité len vysoko kvalitné materiály a vybavenie (talianska dlažba Marazzi, parkety Berti, sanitárna keramika Hansgrohe, všetok nábytok z Talianska).

Rozľahlý pozemok o výmere 1 100 m2 zahŕňa tri parkovacie miesta a plochy upravenej zelene.

Zaujala Vás táto ponuka? Ak áno, kontaktujte nás pre viac informácií či pre dohodnutie prehliadky nehnuteľnosti.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: