Luxusná vila s bazénom, Toskánsko

Referenčné číslo: RO19559
Krajina: Taliansko
Región: Toskánsko
Mesto: Arezzo
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 1200.00 m2
 
Cena:
2.600.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Táto luxusná vila sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite v Toskánsku. Vila je obklopená prekrásnou toskánskou prírodou. Vďaka umiestneniu vo vysokej polohe je z vily nádherný výhľad na okolie.

Hlavná budova disponuje obytnou plochou o rozlohe 800 metrov štvorcových a je rozdelená medzi štyri podlažia. Prízemie tejto budovy ponúka chodbu, dve obývacie izby, kuchyňu a jedáleň. Druhé a tretie poschodie pozostáva z 12 spální a 8 kúpeľní. V druhom poschodí je terasa, ktorá poskytuje úžasný výhľad na krásu toskánskej prírody. Celá vila je kompletne zariadená luxusným nábytkom. V suteréne vily sa nachádza pivnica.

Na pozemku sa ďalej nachádza hosťovský dom o výmere 200 metrov štvorcových, ktorý pozostáva zo 2 poschodí. Dom zahŕňa dva apartmány. Prvý apartmán pozostáva z kuchyne, obývacej izby, 2 spální a 1 kúpeľne. Druhý apartmán pozostáva z kuchyne, obývacej izby, spálne a kúpeľne.

Oba domy sú po kompletnej rekonštrukcii, sú teda vo vynikajúcim stave a nevyžadujú v dohľadnej dobe žiadne dodatočné investície.

K domu patrí veľký pozemok o výmere 5,5 ha. Na pozemku sa nachádza krásna udržiavaná záhrada s parkom a bazén. Súčasťou parku sú storočné stromy, vinice a ovocný sad.

Najbližšia dedina je vzdialená iba 1 km od nehnuteľnosti, mesta Lucignano a Arezzo sú vzdialené iba 16 km (20 min) od nehnuteľnosti. Najbližšie letiská sú Florencia (75 km, 1h), Pisa (160 km, 1h50 min) a Rím (200 km, 2h).

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: